Atatürk Düşünce Derneğinden Cumhuriyetin 96. Yılında Anlamlı Gece

​​​​​​​Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla anlamlı bir Cumhuriyet Gecesi düzenleyen Atatürkçü Düşünce Derneği Ümraniye Şubesi, coşkulu bir etkinliğe imza attı.

Atatürk Düşünce Derneğinden Cumhuriyetin 96. Yılında Anlamlı Gece

Atatürkçü Düşünce Derneği Ümraniye Şubesi, düzenlediği  Cumhuriyet Gecesi'nde yoğun katılım yaşandı.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yusuf Erciyas'ında katıldığı geceye, CHP Ümraniye İlçe Başkanı İbrahim Can Kıran, CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım, İYİ Parti Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam, STK temsilcileri, belediye meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda davetlinin katıldı. Gecede Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi ve 29 Ekim’in anlam ve önemine vurgu yapan konuşmalar yapıldı.

ADD Ümraniye Şube yöneticileri ile birlikte sahneye çıkan Başkan Zeynel Kızılkaya, "Bugün bildiğiniz gibi Cumhuriyeti’mizin 96’ıncı yıldönümünü kutlamak için buradayız. Cumhuriyetimizin 96’ıncı yılı hepimize kutlu olsun...Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinde bütün imkansızlıklar ve zor şartlara rağmen elde etmiş olduğu başarıyı örnekleriyle anlattı." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER