Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Sevgili Çekmeköy’lü Hemşerilerim, Dava Arkadaşlarım, Komşularım; 

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 2001 yılında, milletimize hizmetkâr olma aşkıyla kurulan AK Parti’mizde 2002 yılında gençlik kollarında görev alarak aktif siyasete başladım.

Mensubu olmaktan onur duyduğum AK Parti'mizde gençlik kollarında başlayan siyasi hayatıma 2008 Yılı itibariyle AK Parti Çekmeköy Kurucu İlçe Başkanı olarak devam ettim. 6,5 yıl boyuncabu sorumluluğumu dava şuuruyla, samimiyet ve gayretle yerine getirdim.

2014 yılında yapılan yerel seçimler sonrasında, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim. Bu görevime devam etmekteyim.

İlk günden itibaren, aldığımız her görevde, partide ve belediyedeki arkadaşlarımızla birlikte, Çekmeköy’ümüzü daha ileriye taşımak için çalıştık. Çekmeköy bizim için Türkiye sevdasıyla başladığımız hizmet hikâyesinin ilk sayfasıdır. 

Bundan sonra yine aynı duygularla hem Çekmeköy hem İstanbul için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğim.

Kıymetli Anneler, Kıymetli Babalar, Sevgili Gençler; 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Çekmeköy’ümüzde hizmet bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak ve yılların tecrübesini yine Çekmeköy’ümüzün hizmetine sunmak gayesiyle, Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım. 

İnşallah bu başvurumuz hakkımızda hayırlı olur. Sizlerin dualarını beklerim. Çekmeköy’ümüze hizmet yolunda her daim gücüme güç katacak dilekleriniz, görüşleriniz, önerileriniz ve dualarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kıymetli Çekmeköy’lüler; 

Başından itibaren dualarıyla, eleştirileri veya tavsiyeleriyle bizlerin yanında olan siz Çekmeköylü hemşerilerime teşekkür ederim. 

Yine bu vesileyle, bu kutlu mücadele, bizlere güvenen ve sorumluluk yükleyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekillerimize, eski il başkanlarımıza ve İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye, il yönetim kurulu üyelerimize, Belediye Başkanım Ahmet Poyraz’a, belediye başkan yardımcılarımıza, belediye ailemize ve mesai arkadaşlarımıza, eski ilçe başkanıma,İlçe Başkanım ve yönetimine, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve yönetimlerine, meclis üyelerimize, mahalle başkanlarımız ve yönetimlerine, AK Parti Çekmeköy aileme şükranlarımı sunuyorum.

Çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin. Allah'a emanet olun. 

Selam ve saygılarımla.

Şahmettin YÜKSEL

Çekmeköy, Belediye Başkanı Aday Adayı

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2024, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER