Çekmeköy'de Mahalle Muhtarları 10 Ocak Gazeteciler Gününü Unutmadı

Çekmeköyde faaliyet gösteren Mahalle Muhtarları bölgede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya geldi. Taşdelen sabah kahvaltısında gazetecilerle bir araya gelen Çekmeköy Muhtarları Gazetecilerin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Çekmeköy'de Mahalle Muhtarları 10 Ocak Gazeteciler Gününü Unutmadı

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıya Kirazlıdere Mahalle Muhtarları Orkun Karakaya, Ömerli Mahalle Muhtarı Hüseyin Uygun, Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Yadigar Aslan, Sırapınar Mahalle Muhtarı Necdet Girgin, Koçullu Mahalle Muhtarı Mithat Şimşek, Nişantepe Mahalle Yakup Baydur, Taşdelen Mahalle Muhtarı Serdar Karaman, Sultançiftliği Mahalle Muhtarı Engin Çelik, Kirazlıdere Mahalle Muhtarı Orkun Karakaya, Hüseyinli Mahalle Muhtarı İlhan Kılıç, Merkez Mahalle Muhtarı Nuray Tak, Alemdağ Mahalle Muhtarı Cengiz Yıldız, Reşadiye Mahalle Muhtarı Erkan Akyıldız, Ekşioğlu Mahalle Muhtarı Nizamettin Kaya, Çamlık Mahalle Muhtarı Metin Çoban, Aydınlar Mahalle Muhtarı Halil Yakup, Güngören Mahalle Muhtarı Adem Soylu, Mehmet Akif Mahalle Muhtarı Sertif Yılmaz, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Adem Kınık, Soğukpınar Mahalle Muhtarı Çetin Kadim, Hamidiye Mahalle Muhtarı Turgay Bozkurt  ve Çatalmeşe Mahalle Ömer Lütfi Gürsoy'un yanısra yerel gazeteciler katıldı.

Kahvaltı programına, Çekmeköy Muhtarlar Birliği Başkanı Nejat Girgin’in liderliğinde, ilçeye bağlı 21 mahalle muhtarı katılırken, birlik ve dayanışma içinde geçen bu özel gün, sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşti.

Program öncesinde konuşan Nejat Girgin, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaparak, basın mensuplarının toplum için önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Girgin, gazetecilerin toplumu bilgilendirmek, yönlendirmek ve bilinçlendirmek adına önemli bir role sahip olduğunu ifade ederek, bu nedenle Gazeteciler Günü’nü özel bir kahvaltı ile kutlamayı uygun gördüklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2024, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER