banner22

İletişim Başkanı Altun'dan koronavirüs açıklaması: Mücadelemiz bitmedi

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan açıklama yaptı. Altun, "Koronavirüsle mücadelemiz bitmedi. Bütün önlemleri almaya devam etmeli ve virüsün yeniden yayılmasını önlemek için bütün tedbirleri dikkatle uygulamalıyız" ifadelerini kullandı.

İletişim Başkanı Altun'dan koronavirüs açıklaması: Mücadelemiz bitmedi

Altun, "Koronavirüsle mücadelemiz bitmedi. Bütün önlemleri almaya devam etmeli ve virüsün yeniden yayılmasını önlemek için bütün tedbirleri dikkatle uygulamalıyız" ifadelerini kullandı.

Altun'un açıklamaları şöyle:

Hükümetimiz yıllardır sağlık alanında kapasite artırımına yönelik yatırım yapıyor. Koronavirüsle mücadelede bu yatırımların karşılığını alıyoruz. Bazı ülkelerdeki hastanelerin kapasiteleri yetersiz kalırken, bizim hastanelerimiz halen yüksek kapasiteyle hizmet vermeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, halkımızın sağlık ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanmasının arkasındaki en büyük güç oldu. Onun bu konudaki liderliği sayesinde Türkiye’de evrensel sağlık hizmetleri veriliyor.

BİLİM KURULUMUZA MÜTEŞEKKİRİZ

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, en kısa sürede tedavi, ilaç ve aşı bulunmasına yönelik çalışmalarında Bilim Kurulumuza da her türlü desteği sağladı. Her alanda büyük bir ilerleme kaydeden Bilim Kurulumuza müteşekkiriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER