banner32

İmes Sanayi Sitesinde Ümraniye’nin Sorunları Konuşuldu

İmes Sanayi Sitesi yönetim kurulu öncülüğünde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Muhtarlar Ümraniye'nin Sorunlarını masaya yatırdı.

İmes Sanayi Sitesinde Ümraniye’nin Sorunları Konuşuldu

Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Emniyet Müdürü Cenk Bal, SGK Müdürü Olkan Uzman, Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Kaymakamlığı Sosyal yardım Müdürü Abdullah Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen, Ümraniye Nüfus Müdürü Cem Gökbulut, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Ak Parti Ümraniye İlçe yönetim kurulu üyesi Nuh Gergin, mahalle muhtarları olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

ÜMRANIYE İÇİN TOPLANDILAR

Ümraniye'nin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda, programa ev sahipliği yapan İmes Sanayi Sitesi yönetim kurulu Başkanı Kemal Akar, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal birer konuşma yaptığı toplantıda Mahalle Muhtarları tek tek söz alarak sorunlarını dile getirdi.

KEMAL AKAR İLÇEMİZİN SORUNLARI BİZİM SORUNUMUZ

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İmes Sanayi Sitesi yönetim kurulu Başkanı Kemal Akar Imes Sanayi Sitesi kurulduğundan bu güne kadar hep mümkün oldukca Belediyemizle Kaymakamlığımızla Mahalle Muhtarlarıy'la iştişare içinde çalışarak bölgemizde dar gelirli insanlara yardımcı olmayı sürdürmektedir bugünde burada Sanayi sitemizde Mahle Muhtarlarımızı ve Devlet Büyüklerimizi ağırlamaktan böylesine verimli bir iştişare toplantısına ev sahipliği yapmaktan Şahsım ve sanayicilerimiz adına son derece memmun oldum İnşallah imes Sanayi Sitesi olarak İlçemizde daha güzel verimli hizmetler etmek için çalışmalarımız devam edecektir dedi.

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM MÜJDE VERDİ

Son derece verimli geçen toplantıda konusan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım müjdeli haberler verdi. Yıldırım; “Ümraniye'nin her alanda daha iyi, daha sorunsuz ve gelişmiş bir ilçe haline getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi. Yıldırım; “Son olarak Ümraniyemize on üç yeni okul daha yaptırıyoruz. İnşallah bu okulları en kısa bir süre içerisinde hizmete açıp eğitimde daha iyi bir yere geleceğiz. Yeni projelerimiz hayata geçtiğinde bunu hep birlikte göreceğiz” diyerek önemli açıklamalarda bulundu.  

KAYMAKAM CENGİZ ÜNSALTÜM KURUMLAR GÖREVİNİN BAŞINDA

İştişare toplantısında günün önem ve anlamını içeren bir konuşma yapan Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal:"Ümraniye’miz geleceğe emin adımlarla ilerliyor.2021 yılı içerisinde ilçemizde bazı yatırımlar tamamlanırken, bir kısım yatırımlar devam etmekte olup, yeni yatırımların hazırlık aşamalarında da önemli mesafeler kat edilmiştir. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” yönetim anlayışı çerçevesinde çeşitli vesilelerle vatandaşlarımıza ziyaretlerde bulunarak, toplantılar düzenleyerek, esnaf ve vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında Kaymakamlığımız, belediyemiz ve tüm kurumlarımız eşgüdüm içerisinde azami gayret sarf etmektedir. Devlet ve millet bütünleşmesinin tesisinde önemli bir yere sahip olan muhtarlarımız; vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olup, devletimizin gören gözü, vatandaşlarımıza dokunan sıcak elidir. İnsanlığa hizmet etmek kadar güzel bir şey yoktur.Vatandaşlarımız sizi; yol, köprü, park, eğitim ve güvenlik gibi aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı olmanız için seçiyor. Seçtiğim muhtar, isteklerimin çözümü için gayret edecek biri olsun istiyor. Bu yüzden omuzlarınızda çok ağır bir yük var. Ben inanıyorum ve biliyorum ki tüm muhtarlarımız bu sorumluluğun bilincinde olarak hareket ediyor. Ümraniye’mizin mevcut potansiyelinin daha iyi değerlendirilebilmesi için her türlü çalışmayı tüm paydaşlarımızla birlikte yürütüyoruz. Bunu en iyi şekilde değerlendirerek ilçemizi hak ettiği konuma ulaştırmak için var gücümüzle birlik ve beraberlik içersinde gayret gösteriyoruz. İlçemizde yapılan bu çalışmalarla hem vatandaşlarımızın hem de ilçemizin refahını ve hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz. İlçemizin gelişmesi ve kalkınmasında çaba gösteren Belediye Başkanımıza, kurum müdürlerimize, muhtarlarımıza, özel sektör temsilcilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER