banner34

Mahmut Boydak yazdı 'En Büyük İhanet İçimizde'

Tarih boyunca Osmanlı'dan günümüze ülkemiz en büyük ihaneti içimizdeki hainlerden almıştır. Kuzu postuna bürünmüş olan içimizdeki hainler ülke ekonomisine zarar verip ekonomiyi çökertmek için her türlü kirli oyunu oynamaktan geri durmuyor.

Mahmut Boydak yazdı 'En Büyük İhanet İçimizde'

Tarih boyunca Osmanlı'dan günümüze ülkemiz en büyük ihaneti içimizdeki hainlerden almıştır.

Kuzu postuna bürünmüş olan içimizdeki hainler ülke ekonomisine zarar verip ekonomiyi çökertmek için her türlü kirli oyunu oynamaktan geri durmuyor.

Dumanlı havayı çok seven ve sürekli fırsat kollayan hainler, genelde ülke ekonomisinin bozulmasını ve kötüye gitmesini umarak hep pusuda beklerler.   Ülkede yaşanan her türlü olumsuzluğu fırsata çevirmek için her türlü çirkefliği yapmaktan geri kalmamıştır.

Örneğin 1980 yılı öncesini bir analiz edecek olursak, 1980 darbesi öncesi yaşanan anarşist olaylar ve sağ-sol olaylarını ateşleyerek yıllarca kardeşi kardeşe düşman etti. Bir hiç uğruna ülkemizde binlerce vatandaşımızın ölümüne ve çok büyük ekonomik kayıplar verdirmeyi başaran hain ve kirli eller binlerce gencimizin hayatını kaybetmesini başarmanın yanı sıra, 1980 Askeri darbesinin de önünü açmayı başarmışlardır.  Akabinde 80 darbesinin yapılmasının sonucunda Türkiye'de sağ ve solun izleri bitmiş ancak ekonomik olarak ülkemiz çok büyük bir darbe almıştı.

 Ancak içimizdeki hainler yine boş durmamış. Bu kez de doğu ve güneydoğu illerine yeterli hizmet yapılmadığını bahane edip on binleri çağımızın belası PKK Terör örgütünü kurdurup 44 yıldır hem ülkemize sayısız ekonomik zararlar verirmiş, hem de on binlerce genç yaşlı, sivil ve askerimizin şehit olmasına sebep olmuştur.

Bugün geldiğimiz noktada aynı ihanetin peşinde olan iç ve dış güçler maalesef yeni oyunlar peşinde. Ülkemizi bölüp parçalamak zayıf düşürmek için her türlü oyunun her türlü çirkefliğin peşinde koşmayı sürdürüyor.

Sözde müttefik ve NATO Üyesi olduğumuz ülkeler, başta silah yardımı olmak üzere her türlü yardımı ülkemize karşı olan tüm terör örgütlerine her türlü silah ve mühimmat yardımı yapmaktan geri kalmıyor.

Bugün ülkemizin getirilmek istendiği nokta ise alenen ortadadır.  Olmayan bir Kürt sorununu bahane edip dış güçlerin de desteğiyle yıllardır oluşturulan terör örgütü desteğinde ülkemizin üzerinde her türlü oyun oynanmaya devam ediyor.

Oysa bizim ülkemizde baştan beri Kürt sorunu yoktur.  Zaten Kürt Asıllı vatandaşlarında böyle bir sorunu yok.  Bizim ülkemizde sadece kirli ve hain ellerin yürüttüğü Ermeni yıkımı, Ermeni sorunu vardır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER