banner31

MANDAL CAFE HİZMETE AÇILDI

Ümraniye Esnaf Odası Başkan Vekili ve Şark düğün salonları işletmecisi Necdet Birsen tarafından hizmete açılan Mandal Cafe Restorantın açılışını Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yaptı.

MANDAL CAFE HİZMETE AÇILDI

Üsküdar Libadiye Caddesi, Küçük Çamlıca  eteğinde hizmete açılan Mandal Cafenin açılışına Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye Münübüscüler Odası Başkanı Nizamettin Sağlam, Ak Parti  İstanbul Milletvekili Osman Boyraz olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. 

Bölge halkının ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışta Mandal Cafe İşletmecisi  Necdet Birsen açılışa katılan davetlilerle tek tek ilgilendi. Açılışta kısa bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Başkan İsmet Yıldırım; "Mandal Cafenin huzurlu zaman geçirmek ve kaliteli lezzetli yemek lezzetlerinden tatmak için doğası ve temiz havası ile birlikte konum olarak emsali az bulunan işletmeler arasında yer aldığını, ayrıca çok daha kurumsal bir kimliğe kavuşacağını inanıyorum" şeklinde konuşarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER