banner37

Modoko 2021 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Hizmete açıldığı günden itibaren Mobilya'nın başkenti olarak bilinen Modoko Mobilyacılar Sitesi 2021 yılına ait Mali Genel Kurul toplantısını gerçekleştirirken, 2022 yılı tahmini bütçesinin oybirliği ile kabul edildiği kongrede konuşan Başkan Koray Çalışkan, önemli mesajlar verdi.

Modoko 2021 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Göreve geldiği günden itibaren Modoko'da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Modoko Başkanı Koray Çalışkan, genel kurulda yaptığı konuşmada gelir ve giderler konusunda en küçük ayrıntısına kadar şeffaf bir şekilde hesap verdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda konuşan Çalışkan; “göreve geldiğimiz günden itibaren şeffaf bir yönetim oluşturduk. Yönetim olarak başta alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Altyapı sorunumuz kalmadı. Öte yandan Modoko’yu daha iyi tanıtmak için kendi ajansımızı kurduk”   

RADYO MODOKOYU KURDUK

Başkan Çalışkan; “kendi ajansımızın oluşması ile ajanslara harcadığımız büyük ölçüde indirdik. Bugün geldiğimiz noktada hem Modoko’yu çok daha iyi tanıtıyoruz. Hem de eski sistemle ajanslara harcadığımız parayı yarı yarıya indirdik. Bünyemizde oluşturmuş olduğumuz ajansımızla modokomuzun tanıtımını çok daha iyi yaşıyoruz ve çok daha geniş kitlelere ulaşıyoruz. Ulusal ve uluslararası tanıtımlar yaptık. TÜYAP’ta ve çeşitli fuarlarda her zaman yerimizi aldık” dedi.

“MODOKO İÇERİSİNDE YENİLİKLER DEVAM EDİYOR”

Çalışkan; “Modoko içerisinde yeni bir etkinlik alanı yaptık, ayrıca bazı üniversitelerle anlaşarak alanımızda ileriye dönük daha profesyonel çalışmalar başlattık. Üniversitelerin gençliği ile temasa geçerek Kültür Üniversitesi ile yaptığımız protokolle Modoko’yu yeniden tasarlama çalışmaları başlattık. Öte yandan Modoko'nun sanal fuarını hayata geçirerek Modoko’yu daha güzel yarınlara taşımak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu anlamda Türkiye’nin en büyük sanal fuarını MODOKO kurdu ve 3 ayda 3 milyon vatandaşımız bu sana fuarı ziyaret etti” şeklinde konuştu.   

“YÖNETİM OLARAK HER TÜRLÜ HESAP VERMEYE HAZIRIZ”

Konuşmasında önemli konulara temas eden Modoko Başkanı Çalışkan; “bu kürsüde ortaklarımıza şeffaf bir şekilde her türlü hesabı vermeye hazırız” diyerek tüm gelir ve giderleri nasıl kullanıldığını ve nerelere harcandığı hesabını tek tek anlattı. Mali genel kurulda yapılan oylamada 2021 yılına ait mali bütçe oy birliği ile kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2022, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER