banner32

Modoko Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor

Mobilya Sektörünün Başkenti Modoko'da yenilikler tüm hızıyla devam ediyor.

Modoko Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor

Ümraniye'de faaliyet gösteren öncü kuruluş mobilya sektörünün en eski ve en kurumsal kuruluşu Modoko Mobilyacılar Sitesi bir ilki daha gerçekleştirdi. 


Modoko Yönetimi 15 Mayıs'ı Dünya Mobilya günü olarak ilan etti. Konuyla ilgili Gazetemize kısa bir açıklama yapan Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan; "Modoko Yönetim kurulu olarak aldığımız kararla, 15 Mayıs 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; 15 Mayıs'ı Dünya Mobilya Günü olarak ilan ediyoruz. Bu yıl ilkini başlatmış olduğumuz etkinliğimiz her yıl15 Mayıs'ta geleneksel olarak düzenlenecektir. Modoko Yönetimi olarak bugün kutlamaya başlamış olduğumuz 15 Mayıs Dünya Mobilya gününün patantini alarak kurumsal hale getirdik. Etkinliklerimiz 15 Mayıs'ta başlayarak pazar günleri olmak kaydıyla 3 hafta sürecektir" dedi.   

Modoko esnaflarından ve müşterilerinden yoğun ilgi gören kortej yürüyüşü saat 16.30'da Modoko Yönetimi önünden başladı. Bando takımı, tahta bacak gösterisi, Jönglör gösterisi, tek tekerlekli bisiklet gösterisi, mehter takımı ve  tiyatro gösterilerinin yer aldığı kortej tüm cadde ve mağazaları dolaşarak yaptığı figürlerle esnaf ve müşterilerine keyifli anlar yaşattı. Daha sonra yaz konseri kapsamında sahne alan ünlü şarkıcı Ozan Orhon'un seslendirdiği şarkılarla neşeli anlar yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER