Necip Fazıl Mahallesi 6. Kez Kadir Delibalta Dedi

1999 muhtarlık seçimlerinde göreve başladığı günden itibaren aynı heyecan ve aynı samimiyetle muhtarlık görevini sürdüren Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi Muhtarı Kadir Delibalta, 6. kez seçimi kazanarak yeni bir rekora imza attı.

Necip Fazıl Mahallesi 6. Kez Kadir Delibalta Dedi

Kadir Delibalta oy kullanılan elli sandığın tamamında birinci çıkarak tüm rakiplerini geride bırakan İlk muhtar oldu. 

Gazetemize açıklamada bulunan Necip Fazıl Muhtarı Kadir Delibalta; “biz mahalle halkıyla ve tüm komşularımızla artık bir aile olduk. 25 yılı aşkın süredir görevim esnasında, vatandaşlarımız arasında hiç bir ayrım yapmadan sorunları mahalle muhtarı olarak üstlenmiş ve görevi eksiksiz olarak yerine getirmeye çalıştım. Muhtarlığım boyunca komşularımızın içerisinde bulunduğu tüm sorunlara çözüm üretmeye çalıştık” dedi. 
 

“Necip Fazıl Mahalle Halkına Teşekkür Ederim”

Delibalta; “Ben görevde olduğum sürece aynı aşk ve samimiyetle görevimi sürdüreceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. Halkımızın derdi, halkımızın sorunu bizim sorunumuzdur. 31 Mart yerel seçimleriyle birlikte, 6. kez bu görevi şahsıma layık gören bana oy veren ya da oy vermeyen tüm Necip Fazıl mahalle halkına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Biz biriz, bir bütünüz. Birinizin derdi hepimizin derdi, birinizin sorunu hepimizin sorunudur. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” diyerek dilek ve temenniler de bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2024, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER