Şahmettin Yüksel; “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz”

Şahmettin Yüksel; “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz”

Ak Parti Çekmeköy belediye başkanı aday adaylarından Şahmettin Yüksel “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak yerel seçimlere yönelik iddiasını sürdürdü.

Ak Parti Çekmeköy Belediye Başkanı Aday Adayı Şahmettin Yüksel, Instagram hesabında yaptığı paylaşımında da 2009 seçimlerini hatırlatarak şöyle yazdı: “2009 Yerel Seçimlerinde Çekmeköy’ümüzde kazandığımız tarihi seçim zaferi sonrasında, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz ile AK Parti’mizin bayrağını zirveye ulaştırmanın gurur ve mutluluğunu yaşadığımız, mazbatamızı teslim aldığımız o an… Selam olsun o yıllara…”

Şahmettin Yüksel bu arada 8 Aralık 2023 Cuma günü Ömerli Sporcu ve Kamp Eğitim Merkezi Açılışına katılarak sporcularla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Açılış töreninde penaltı atışı da yapan Yüksel, gençlerin taleplerini de dinleyerek not aldı.

Şahmettin Yüksel, önceki günlerde ise, davet üzerine Reşadiye Mahallesine giderek, gençlerle yemekte buluştu. Davetin gençlerden geldiğini “Gençlerimizin daveti üzerine bu akşam aynı sofrada buluştuk, aşımızı, sohbetimizi paylaştık” diye belirten Yüksel mesajının devamında şunları yazdı: “Çekmeköyümüzün yarınlarının söz sahibi genç kardeşlerimiz, her daim en büyük güç ve güven kaynağımız olmuştur.Gençlerimize her zaman bir dost, bir ağabey olduk ve olmaya devam edeceğiz.Bizleri misafir eden genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, muhabbetimizi ve dostluğumuzu daim etsin.” Şahmettin Yüksel’in bu paylaşımına “Gençlerin ağabeyi” şeklinde cevaplar verildiği görüldü.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2023, 23:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER