banner37

Sancaktepe Belediyesinden Sevgililer Gününe Özel Toplu Nikah Programı

Sancaktepe’li 14 çift, Sevgililer Günü’nde dünya evine girerek çifte mutluluk yaşayacak.Sancaktepe  Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi ve Nikah Sarayı’nda 14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat 14.00’te 14 çiftin nikahını kıyacağı programda çiftler bir ömür boyu mutluluk için “EVET” diyecek.

Sancaktepe Belediyesinden Sevgililer Gününe Özel Toplu Nikah Programı

Başkan Döğücü, Toplu Nikah Programı’nda Salonda bulunan çiftleri tek tek tebrik ederek, Kadın Aile Müdürlüğü kursiyerleri tarafından yapılacak düğün pastasını çiftlerle birlikte kesip hediye takdiminde bulunacak.

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma  Döğücü, toplumun temelinin aile olduğunu, ailenin temelinde de karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu vurgulayarak, çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve saygılarının hiç bitmemesi temennisinde bulunarak, " Sevgi bizim hayatımızın vazgeçilmezi. İnsan olarak nasıl maddi gıdalara ihtiyaç duyuyorsak ruhumuzun gıdası da sevgi. Sevgisiz ne aile olur ne toplum olur. Dolayısıyla ben sevgililer gününü çok anlamlı buluyorum. ve gençlerimiz 14 Şubat’ta evlenmeyi tercih etmişler bize müracaat çok oldu biz de onları bu anlamlı günde yalnız bırakmak istemiyoruz.Günün anlamına binaen 14 çiftimizin nikahlarını bizzat kıyacağız. Buradaki toplu nikaha müracaat eden bütün gençlerimize burada da kendilerine hediyeler takdim edeceğiz. Sevgililer gününde bizde onlara böyle bir jest yapmış olacağız.Şimdiden tüm çiftlerimizi gönülden tebrik ediyoruz," dedi.

14 Şubat’a özel olarak organize edeceğimiz bu anlamlı programda siz değerli Basın Mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER