Seyfettin Yıldırım Basın Mensuplarıyla Buluştu

Geçmiş dönem CHP Çekmeköy Belediye Başkan adayı, siyasetçi ve iş insanı Seyfettin Yıldırım basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Seyfettin Yıldırım Basın Mensuplarıyla Buluştu

Gündeme dair önemli konuların dile getirildiği iftar yemeğine CHP eski ve yeni gençlik kolları  başkanları, Taşdelen Cemevi yöneticileri ve partili gençler katıldı.

Niyazi Taştan ve Şükrü Bakar’ın Madenler meydanında işletmiş olduğu restoran'da gerçekleşen iftar yemeğinde günün önem ve anlamını içeren kısa bir konuşma yapan iş insanı Seyfettin Yıldırım; “Ülke olarak çok hassas bir süreçten geçiyoruz. 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerin ülkemize barış, kardeşlik, bolluk, bereket, huzur ve kardeşliğin getirmesini temenni ediyorum. Bu ülkeye hizmet etmek, ülkemizde yaşanan olumsuzlukları gidermek, değişim ve dönüşümü başlatmak ve hayat pahalılığını gidermek bizim aslı görevimiz olacaktır” şeklinde konuşan Yıldırım kamuoyuna önemli mesajlar verdi.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde partili gençler de söz alarak 14 Mayıs seçimlerine yönelik yapmış oldukları çalışmalar hakkında kamuoyuna bildirimde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER