Türkiye Sevdalıları Platformu Üyeleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Ümraniye Belediyesi Millet Bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde günün önem ve anlamını içeren bir konuşma yapan Türkiye Sevdalıları Platformu Başkanı Özcan Saral bilik ve beraberlik mesajı verdi.

Türkiye Sevdalıları Platformu Üyeleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Özcan Saral konuşmasında Türkiye'nin gerçek anlamda çok önemli ve tarihi bir süreçten geçtiğini dile getirdi. Saral; “14 Mayıs seçimleri ülkemizin dönüm noktası olacaktır. Bu ülkenin birer ferdi olarak milletimizin bekası için son derece bilinçli olmalıyız. Aksi halde ülkemizi tıpkı  komşu ülkelerde yaşanan kaos ortamını ülkemizde yaşatmak isteyen ve ülkemizde iç savaşa sürüklemek isteyen iç ve dış mihraklar üzerimizde her türlü oyunu oynayacaklar.”

İftar yemeğinde dernek başkanı Ayşe Eren ve katılımcılar kısa birer konuşma yaparak hem kedilerini tanıttı, hemde gündemdeki soruları  yanıtlayarak hoş sohbetler eşliğinde iftar yemeği noktaladı. 

“Metropol Gazetesi Adına Teşekkür Ederiz”

Metropol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Boydak; “Böyle anlamlı bir günde İftar yemeği organizasyonunda bizleri bir araya getiren Özcan Saral başkanımıza, Ayşe Eren Hanıma  ve tüm emeği geçen  Türkiye Sevdalıları Platformu üyelerine teşekkür eder birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum, hayırlı bayramlar dileriz.” 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2023, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Eren
Ayşe Eren - 1 yıl Önce

Siz ve eşinizle teşrif ederek bizleri onurlandırdınız. Çok teşekkür ederiz. Her daim birlikte olmak üzere selam ve saygılar.

SIRADAKİ HABER