banner32

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM’DAN EKOL ŞİRKETLER GRUBU'NA ZİYARET

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmalarından “Ekol Şirketler Grubu’nu ziyaret etti.

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM’DAN EKOL ŞİRKETLER GRUBU'NA ZİYARET

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmalarından “Ekol Şirketler Grubu’nu ziyaret etti.

Türkiye ve Bosna Hersek’teki önemli yatırımlarla adından her geçen gün söz ettiren Prof. Dr. Mehmet Naci Efe’nin yönetimindeki Ekol Şirketler Grubu’na Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Yıldırım’a Teşekkür Plaketi

İlçeye yaptığı önemli yatımlardan dolayı Ekol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu adına Prof. Dr. Mehmet Naci Efe,  Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’a bir plaket takdim etti. Yapılan ziyaret için Başkan Yıldırım’a teşekkür eden Efe, “ilçemizde göreve geldiği günden beri önemli yatırımlara imza atan başkanımıza teşekkür eder, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda Bosna Hersek'in önde gelen eğitim kurumlarından Gorazde Üniversitesini bünyesine katarak yurt dışında eğitim alanındaki yatırım faaliyetlerine de başlayan Ekol Şirketler Grubu yurt içinde ve yurt dışında önemli bir firma haline geldi. 7 binden fazla kişiye istihdam sağlayan Ekol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Naci Efe dikkat çeken iş insanları arasında gösteriliyor.

Ekol Şirketler Grubu kimdir?

1999 yılında kurulan Ekol Şirketler Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Ekol Grup; Güvenlik, Eğitim, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Poligon, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Temizlik Hizmetleri, Yurt Dışında Savunma Sanayi Alanında Danışmanlık ve Spor olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Ekol Grup`un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Ekol Grup, şirketleri ve çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Ekol Grup, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Ekol Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye`yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Ekol Grup, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 23:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER