Ümraniye Filistin'e Yardım İçin Toplandı

İsrail'in zulmüne uğrayan Filistin halkına yardım etmek için Ümraniye Belediyesi önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı.

Ümraniye Filistin'e Yardım İçin Toplandı

Ümraniye Belediyesinde gerçekleşen geniş katılımlı toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcı Mesut Özdemir, İHH Temsilcileri, Ümraniye Kızılay ve Yeşilay Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri olmak üzere çok sayıda duyarlı yardımsever  katıldı. 


 

Toplantıda Belediye Başkanı İsmet Yıldırım İHH yetkililerine yardımların nasıl ulaştırıldığı konusunda bilgi aldı. İHH yetkilileri ise  Filistin'e yapılan yardımları ulaştırmakta yaşananları zorlukları anlattı. 

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “sonuç ne olursa olsun tüm engellemelere rağmen Filistin halkına yardımları ulaştırmak için her türlü mücadeleyi veriyoruz” dedi. 
 

Toplantıda tek tek söz alan hayır dernekleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri savaş mağduru Filistin halkı için yardımların kesintisiz olarak süreceğini belirterek dayanışma içerisinde çalışmaları sürdüreceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2023, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER