banner32

Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Nezih Mert İle Yola Devam Dedi

Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası, Başkan Nezih Mert ve yönetimiyle güven tazeledi.

Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Nezih Mert İle Yola Devam Dedi

Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinde yapılan genel kurulda tek liste halinde seçimlerde esnaların oylarının tamamını alan Başkan Nezih Mert ve yönetimi güven tazeledi.

Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetinin katıldığı genel kurula Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı, ESİAD Başkanı Necmettin Sarı, Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Modoko Yönetim Kurulu Üyesi Osman Er, CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Sacit Eyüpoğlu, İyi Parti Meclis Üyesi Murat Taşdemir olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği Ümraniye Motorlu Taşıtlar Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası olağan kongresinde İstanbul Şoförler Esnaf Odası Başkanı Cem Sert divan başkanlığını yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının olunmasıyla başlayan genel kurul da geçmiş döneme binaen gelir ve gider raporları ve faaliyet raporları titizlikle tek tek okunarak onaylandıktan sonra, yeni dönemin tahmini bütçesi de okunup oy birliği ile onaylandı.

NEZİH MERT; “ODAMIZI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

3000'den fazla üyesi bulunan ve tek liste olarak gerçekleşen Şoförler Esnaf odası genel kurulunda esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Oda Başkanı Nezih Mert önemli mesajlar verdi. Genel kurula katılan yaklaşık 600 üyenin oylarının tamamını alarak yeni döneme devam eden Nezih Mert; “Odamız her geçen gün çok daha gelişerek başarlı bir şekilde alanındaki faaliyetlerini sürdürecektir. İyi ve kötü günlerde bizleri yalnız bırakmayan, yanımızda olan ve birbirinden çok değerli üyelerimize şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına ayrı ayrı teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim. Oda olarak 7/24 esnaflarımızın hizmetindeyiz. Hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım'a, oda başkanlarımıza, siyasi parti temsilcilerine, iş insanlarımıza, telgraf ve çiçek gönderen değerli arkadaşlarımıza gönülden teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım konuşmasında; “ülke olarak pandemi dolayısıyla iki yıldır hassas bir süreçte geçiyoruz. Bu süreci hasarsız atlatmak için hepimize büyük sorumluluk düşmektedir. Belediye olarak pandemi sürecinde, pandemi kurallarına uymak için ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla istişare ettik ve sonuncunda her konuda faydasını gördük. Ben buradan şoförler esnaf odasına, taksici ve münübüscü tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Taksici ve minübüscü esnaf arkadaşlarımız iki yıldır pandemi suresince taşıtlarda temizliğe çok iyi derecede önem verdiler. Temizlik kurallarına eksiksiz olarak uyum sağladılar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2022, 08:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER