banner22

Ümraniye Uzundere Derneği’nden Miting Gibi Açılış

Erzurum ili Uzundere Derneğinin açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.

Ümraniye Uzundere Derneği’nden Miting Gibi Açılış

Uzundere Derneği’nin açılış törenine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Ethem Koyuncu, Ümraniye Erzurumlular Derneği Başkanı Erdal Yavuz, dernek yönetimi, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak, açılışını gerçekleştirdikleri Erzurum İli Uzundere Derneğinin tüm ilçeye hayırlı olmasını dilediğini söyledi. Aktoprak; “Derneğin büyümesi, güçlenmesi ve yaşaması için tüm Uzunderelilerin derneğe sahip çıkması gerekir. Bu aşamada İstanbul Ümraniye Uzundere Derneğimizin açılışını şereflendiren tüm protokol mensubu, işadamı ve hemşehrilerimize teşekkür eder, ilçemiz ve insanımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, insanlar arasında birlik ve beraberliği sağlanmasında derneklerin büyük faydaları olduğunu ifade ederken, dernek başkanı ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Açılışın ardından dernek tarafından konuklara çeşitli ikramlar yapıldı, birde günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER