banner32

Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu Şube Merkezinde Yerel Basın Mensuplarını Ağırladı

Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu, şube merkezinde bölgenin yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu Şube Merkezinde Yerel Basın Mensuplarını Ağırladı

Bağımlılıkla mücadelenin her geçen gün daha çok halk tarafından karşılık bulduğunu dile getiren Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu; "Yeşilay’ın ülkemizin önemli değerlerinden olduğunu bir kez daha hatırlatmayalım. Göreve geldikten sonra kısa sürede şube merkemizi toparladık. Biliyorsunuz ki Yeşilay kurumu gönüllülük esasına göre hizmet etmektedir. Çekmeköy'de kısa süre içerisinde önemli bir yol katetti" dedi. 

Özellikle ülkemizin kanayan yarası bağımlılıkla mücadelede toplumsal bilincin oluşması için eğitim seminerleri başlattıklarını dile getiren Yeşilay Başkanı Uzunoğlu; "Bu bilinçle Çekmeköy Madenler Madenler Meydanı’na narkkotır ile  NARKOTIR ile binlerce vatandaşımızı bilgilendirdik. Özellikle okullarda ve çeşitli sosyal ortamlarda bağımlılığın her türlüsüne karşılık bilgilendirmeler yaptırmaya gayret gösterdik. Bu aşamada başta sivil toplum kuruluşlarımız, esnaflarımız, iş insanlarımız, eğitim camiamız, yerel basınımız ve tüm kesimlerle  işbirliği içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Elbirliği ile Yeşilay’ı daha güçlü kılacağız ve daha güçlü bir kurumla insanımızı kötü alışkanlıklara karşı korumaya çalışacağız. Çekmeköy’ün tüm kurum ve kuruluşları ile işbirliği içindeyiz. Yeşilay her zaman sahada olacak ve üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmek için tüm imkanları değerlendirecektir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2022, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER