banner31

İktisatEvim’in 15. Şubesi Ümraniye'de Hizmete Girdi

İktisatEvim, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi adını taşıyan çözümler dünyasının kapılarını, 2019 yılı sonlarına doğru, bir yatırımcı konsorsiyumu vasıtasıyla açarak büyümeye devam ediyor.

İktisatEvim’in 15. Şubesi Ümraniye'de Hizmete Girdi

Müşteri memnuniyeti odaklı politikaları sayesinde çok talep gören İktisatEvim, ev alacak insanların istekleri doğrultusunda şube sayısını artırmayı sürdürüyor.

Ümraniye Santral'de 15. şubenin açılışına siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Açılışa Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, İktisatEvim Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Sağol, Şube Müdürü Volkan Aykut, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Mimar Kadir Güder, Ümraniye Esnaf odası Başkanı Mehmet Özdil ve Bölge müdürleri olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış davetli katıldı.

Açılışta Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu; ”Bugün burada sabit ve dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için çalışmalarını sürdüren İktisatEvim’in Ümraniye şubesini açmak için bulunuyoruz” diyerek işletme sahiplerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İktisatEvim Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Sağol; “İktisatevim olarak bugün Ümraniye’de şubemizi açmış bulunuyoruz. İktisatevim ile faizsiz toplumsal dayanışma sistemi içerisinde, toplumun her bir bireyini kapsayıcı çözümler sunmaktadır. Burada hayallerin gerçeğe dönüştüğü çizgide unutulmaz anılar barınacaktır.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER