banner32

Alem-i Cin 3 Salgın filmin Galası Cinetime Özdilekpark'da Gerçekleşti

Korku filmlerinin son dönemde öne çıkan ismi Gökhan Arı'ın yönettiği filmin, yapımcılığını Onur Yaprakcı ve Yaren Oktay üstlendi Alem-i Cin 3 Salgın filmin Galası Cinetime Özdilekpark İstanbul'da yapıldı.

Alem-i Cin 3 Salgın filmin Galası Cinetime Özdilekpark'da Gerçekleşti

Alem-i Cin 3: Salgın, cin salgınını durdurmaya çalışan bir adamın yaşadıklarını konu ediyor.

1960'lı yıllarda bir intikam uğruna Alem-i Cin'in kapıları açılır ve bu bir cin salgınının başlamasına neden olur. Salgını önlemeye çalışan dönemin sır sahibi Selim hoca, yaptığı kilit taşı ile salgını durdurmayı başarır. Ancak aradan geçen yılların ardından kilit taşının kırılması salgının yeniden başlamasına neden olur. Alem-i Cin'in kapısının yeniden açılmasıyla cin salgını eskisinden de etkili bir şekilde yayılmaya başlar. Sefa hoca yeniden Alem-i Cin'in kapısını kapamak için zorlu bir mücadeleye girişir.


Filmin oyuncu kadrosunda ise Dilara Ilgaz, Bulut Genç, Ulukan Ağdaş, Naz Gedik, Nilay Koç, Ahmet Kuraoğlu, Sebahat Adalar, Yurdaer Tosun ve Mehmet Tekkanat gibi isimler yer alıyor. Filmin Yapımcısı Onur Yaprakcı, “Alemi Cin 3 Salgın Filmi 2022 sezonun en iddialı Korku Filmi olacaktır. Alemi Cin serisinin 3'üncüsü "Alemi Cin 3 Salgın " 26 Ağustos'ta  vizyona giriyor. Çekimlerde bizlere her türlü yardımı ve desteği sağlayan Kütahya Pazarlar ilçe halkına ve Pazarlar Belediye Başkanı Bilal Demirci’ye teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2022, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER