banner32

BİSİKLETLE ÜSKÜDAR’DAN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TURU

Bir bisiklet turu ile geleneksel dostluğu, herkese hatta tüm dünyaya duyurmak mümkün. Aynı zamanda turizm ekosistemine de bir şekilde destek ve katkı sağlamakta mümkün. Bu amaçla 30 Kadar Bisikletli ile Üsküdar Şemsipaşa’dan Çanakkale’ye Saygı Turu Gerçekleştirdi.

BİSİKLETLE ÜSKÜDAR’DAN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TURU

Üsküdar Bisiklet Peleton Spor Kulübü ve Üyeleri 30 kadar bisiklet sever ile yaklaşık 300 KM Bisiklet Sürdü. Bu Bisiklet turunda önce Tekirdağ Süleymanpaşa ardından Çanakkale Şehitlik Abidesi ile Bisiklet Turunu Tamamladı.

Kulüp Başkanı Erdeniz Saraç yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Öncelikle 107.Yılında Başta Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere, vatan için bayrak için şehit olmuş askerlerimize rahmet diliyorum .Bu tur ile birlikte yakın gelecekte Tourkıedefrınds projemizi de yine Üsküdar’dan başlatıp ülkemizin bir çok şehrinde bu meşaleyi devam ettirmek istiyoruz. Daha önce Avrupa’dan ülkemize ziyaret etmemiş bisiklet sevenlerimiz ile bu dostluk köprüsünü kuracağız. Bu ve önceki etkinliklerimizde başta Üsküdar Belediyemiz olmak üzere Ana Sponsorumuz FLY ANKA TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI’na teşekkür ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2022, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER