ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI

Geleneksel hale gelen 4. Çekmeköy Kitap Fuarı kapılarını açtı. Fuar 10 Mart- 19 Mart tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI

Çekmeköy Belediyesi tarafından organize edilen 4. Kitap Fuarı, Madenler Meydanı’nın da kapılarını ziyaretçilere açtı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kitap fuarı açılış törenine; Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak, Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Tahsin İnce, oyuncu-yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu, yüzlerce kitapsever ve vatandaş katıldı.

104 yayınevi ve 120 yazarın yer alacağı fuar; 19 Mart’a kadar kitapseverleri ağırlayacak. Sabah 10.00’da kapılarını açacak olan fuar akşam 21.00’e kadar açık edecek. 10 gün sürecek olan Çekmeköy Kitap Fuarı’nda, kitapseverler Türk Edebiyatı’nın tanınan yazar, şair ve sanatçıları ile de bir araya gelecek.

Fuarda; Prof. Dr. Mustafa Karataş, Uğur Arslan, Murat Menteş, Gürsel Korat, İnci Aral, Prof. Dr. Bilge Uzun, Hilal Kahraman,  gibi ünlü gazeteci ve yazarlar Çekmeköylüler ile buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER