banner32

ÇEKSİAD AKADEMİ “Fark Yaratacak Eğitimlere” BAŞLIYOR

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği başta üye ve bulunduğu ilçede kurumsal firmalar ile kendini geliştirmek isteyen bireysel ve kişisel eğitime ihtiyacı olanlara hizmet sunmak adına dernek bünyesinde oluşturulan ÇEKSİAD AKADEMİ ile fark yaratacak eğitimlere başlıyor.

ÇEKSİAD AKADEMİ “Fark Yaratacak Eğitimlere” BAŞLIYOR

Son zamanlarda gerçekleştirdiği etkinlik ve organizasyonlarla adından söz ettiren ÇEKSİAD şimdi de "ÇEKSİAD AKADEMİ" eğitimleri ile STK’lar arasında iz bırakacak faaliyetlerine bir yenisini eklemeyi planlıyor.

Bölgenin en başarılı iş insanlarının bir araya geldiği ÇEKSİAD yeni dönemde ÇEKSİAD AKADEMİ ve GENÇ ÇEKSİAD gibi oluşturduğu komisyonlar ile faaliyetlerini çok daha geniş kitlelere sunuyor.

Bireysel adayların ve kurumsal firmaların en çok ihtiyacı olan konularda, sertifikalı eğitimler sunmaya hazırlanan ÇEKSİAD AKADEMİ başta; Aile Şirketleri Yönetimi, Etkili Müzakere, Etkili Sunum ve İkna, Kurum İçi İletişim, Satış ve Satış Yönetimi, Yönetim Geliştirme, Beden Dili ve İmaj ile birçok farklı konu ve içerikte eğitimler için kayıt almaya başladı. Üstelik tüm eğitimler alanında uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde, dernek merkezinde tamamen en son sistem eğitime uygun salonlarında ve eğitim sonrası iş dünyasında geçerli sertifikalı olarak verilecek. Sizde ihtiyacınız bireysel ve kurumsal eğitimler için ÇEKSİAD ( Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği ) ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER