banner22

Dilek Sanat Merkezi Ümraniye’de Açıldı

Ümraniye, önemli bir sanat merkezi kazandı. Sanat ve tasarım alanında ortak bir üretim ve öğrenme alanı oluşturmak amacıyla Ümraniye’de hayata geçirdiği “Dilek Sanat Merkezi” düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Dilek Sanat Merkezi Ümraniye’de Açıldı

Ümraniye Atatürk Mahallesindes hizmet vermeye başlayacak olan Dilek sanat merkezinin açılışı törenine Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir’de katılarak hayırlı olsun dileklerini iletti. 

 

Özdemir; “Çok güzel bir Sanat Merkezinin açılışına tanıklık ediyoruz. Dilek Sanat Mekrezi’nin açılışını bizzat görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum.” dedi.  

Uzman kadrosuyla her yaş grubundan çocuğa ve yetişkinlere hizmet vermeyi amaçlayan sanat merkezi; Drama, Piyano,tiyatro, müzik, bale ve resim gibi pek çok sanat alanının da eğitimler vermeye başlayacak.

Öğrencilerinin seçmiş olduğu sanat dalını onlara zevkle öğretmeyi ve miniklerin potansiyellerini keşfetmelerini amaçlayan Dilek Sanat Merkezi, İstanbul'daki sanat merkezleri içinde değerlendirebileceğin en iyi seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor.  

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER