banner32

Lale Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmete Açıldı

Lale ağız ve diş sağlığı merkezi Üsküdar Çengelköy’de hizmete açıldı.

Lale Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmete Açıldı

Genç girişimci Dr. Dt. Bekir Lale Ortodonti tarafından hizmete açılan ağız ve diş sağlığı polikliniğinin açılışına Eski Maliye Bakanı Lütfullah Kayalar, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Av. Satılmış Şahin, Yozgat Ahmet Fakılı Derneği Başkanı Ali Cansev, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Genç Girişimci Dr. Dt. Bekir Lale; “bugün burada hizmete açmış olduğumuz ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde konusunda uzman hekimler görev almaktadır. Ağız ve diş tedavilerimiz uluslararası standartlarda olup Daniel İmplant, laminate veneer (yaprak porselen) diş beyazlatma, diş eti hastalıkları ve tedavisi olmak üzere uluslararası standartlarda tüm diş tedavilerimiz ayrıntılı bir şekilde, titizlikle ve güvenle yapılmaktadır. Ağız ve diş sağlığını güvenli ellere teslim etmek isteyen tüm dost müşterilerimizi polikliniğimize bekliyoruz. Böylesine anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmayarak açılışımıza katılan çok değerli Bakanımız Lütfullah Kayalar Beye, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen Beye, Av. Satılmış Şahin Beye ve katılım sağlayan tüm dostlara gönülden teşekkür, eder şükranlarımı sunarım” dedi.

“Uzman Ekibimiz ve Eğitimli Personellerimizle Hizmetinizdeyiz”

Dr. Dt. Bekir Lale; “Lale Diş Kliniği olarak amacımız, hastalarımızın ağız ve diş sağlığı problemlerini gidermek ve diş sağlığını korumaktır. Bu amacımızı gerçekleştirirken alanında uzman hekimler ve eğitimli personellerle çalışmaktayız. Lale Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımıza ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunmaktayız. Teknolojiyi ve teknolojik ekipmanların kullanımını ilke edinen kliniğimizin hedefi aynı zamanda güncel tedavi protokollerinin sürekli klinik pratiğinde uygulanmasını da sağlamaktır. Mesleğimiz ve ülkemiz adına daha iyi bir gelecek, daha donanımlı ve yetkin olabilmek için her gün yeni bilgiler ile yeni keşiflere yelken açıyor, mesleki heyecanımızı en üste seviyede tutmaya çalışıyoruz. Ağız ve diş sağlığı alanında, özellikle gelişen teknolojilerin getirdiği yenilikler sayesinde her geçen gün değişik ve etkili uygulamalar ortaya çıkmaktadır” şeklinde konuştu.

www.laledis.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim Çetintaş
Kerim Çetintaş - 10 ay Önce

Hayırlı olsun bir Yozgat Sorgun lu olarak gurur duyuyorum tabiki Yozgatlı olarak da her daim hemşehri mizi tercih etmek zorunda yız sizinleyiz ????????

Selahattin Bektaş
Selahattin Bektaş - 6 ay Önce

Selam aleyküm öncelikle açmış olduğunuz diş merkeziniz hayırlı uğurlu bereketli kazançlar nasip eylesin benim diş sorunlarım var sayın Bekir bey ben fransada kakıyorum sizlerden iyi olmasın çok değerli arkadaşlarımdan aldım numaranızı sayın Ziya saydamlardan ne yapmam gerekiyor sizlerle görüşmek istiyorum telefonla olurum yoksa gelmem mi gerekiyor saygılarımla hayırlı Ramazan lar dilerim Allah’a emanet olun inşaAllah

SIRADAKİ HABER