banner22

AK Parti Ataşehir 5. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi 

AK Parti Ataşehir 5. Olağan İlçe Kongresi Zübeyde Hanım Hizmet içi Eğitim Enstitüsü ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

AK Parti Ataşehir 5. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi 

Genel Başkan Yardımcıları ve İstanbul Milletvekillerinin yanı sıra delegelerinde katıldığı ilçe kongresinde İsmail Erdem dönemi başlamış oldu. 

AK Parti Ataşehir İlçe Teşkilatından Sorumlu Milletvekili Av. Serkan Bayram, “Ataşehir 5. Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik. Tecrübeli isim İsmail Erdem başkanımızı tebrik ediyorum. Kongremiz partimize, İstanbul’a ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İSMAİL ERDEM; “2023 HEDEFLERİNE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

AK Partinin tecrübeli ismi Başkan İsmail Erdem kongrede yaptığı açıklamada, “Kongremizi şereflendiren partimizin tüm katılımcılarımıza şükranlarımı sunarım. Özellikle bugün aramızda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Fatma Betül Sayan Kaya, İl başkanımız Sayın Bayram Şenocak MKYK üyelerimiz, milletvekillerimiz İstanbul İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımızın Belediye Başkanlarımızın ve delegelerimizin katılımıyla gerçekleştiriyoruz. Bugün görevi devraldığım İlçe Başkanı Sayın Mehmet Emin Özkaya ve yönetimine ve partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatımızın farklı kademelerinde görev alan tüm yol arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Yol uzun hedef büyük hep birlikte tüm gönüldaşlarımızla 2023 – 2024 hedeflerine yürüyeceğiz. Tüm dostlarımızdan ve sevenlerimizden dualar bekliyorum çünkü en büyük gücün dua olduğuna inanıyoruz, Her şey memleket için” dedi.

Başkan Erdem, “Bizimle beraber resmi görev alan tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı tebrik ederim” diye konuştu.

KONGREDE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN VİDEOLU MESAJI İZLENDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreler için hazırlanmış video mesajının gösterildiği kongrede, divan heyeti belirlendikten sonra raporlar okunarak delegelerin oylamasına sunuldu. Raporların kabul edilmesinin ardından, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı’nı belirlemek için seçime gidildi.

Yapılan seçimde oyların tamamını alan İsmail Erdem, AK Parti Ataşehir’in 4. İlçe Başkanı oldu.

İLÇE BAŞKANI İSMAİL ERDEM’İN İLÇE YÖNETİM LİSTESİ VE İL DELEGELERİ

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER