banner37

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın "Yüz Yüze 100 Gün" Projesinde Vites Yükseltildi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca başlatılan "Yüz Yüze 100 Gün" projesi kapsamında bakanlar, milletvekilleri ve belediye başkanları vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın "Yüz Yüze 100 Gün" Projesinde Vites Yükseltildi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı "Yüz Yüze 100 Gün" programları artan bir ivmeyle devam ediyor.

İstanbul’un dört bir yanında süren saha çalışmaları çerçevesinde sadece bu hafta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyesi Cüneyt Yüksel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanları vatandaşlarla bir araya geldi.

"Türkiye’yi kalkındıran her eserin altına AK Parti imzası var"

Zafere olan inançlarının tam olduğunu vurgulayan İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "Siyaset kurumu, hem bugünü en iyi şekilde yönetmek hem de geleceğin Türkiye’sini kurabilmek için çaba sarf etmek zorundadır. Bu çabayı gösteren de gelecek yolunu hazırlayan da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti’dir. İlçemizde, şehrimizde, ülkemizde tebessüm ettiren her projenin her eserin altında 21 yıldır bizim imzamız var. AK Parti olarak hizmet ve eser üretmeye, milletimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Güçlü Türkiye’nin inşası için yeni zaferlere olan heyecanımız diri, inancımız tam. 2023 tamam." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2022, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER