banner32

AK Parti Ümraniye İlçe Danışma Meclisini Gerçekleştirdi

AK Parti Ümraniye İlçe Danışma Meclisi, coşkulu bir ortamda gerçekleşti.

AK Parti Ümraniye İlçe Danışma Meclisini Gerçekleştirdi

Ümraniye İlçe Başkanı Av. Eminmollaoğlu’nun öncülüğünde gerçekleşen Danışma Meclisi’ne AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye’de üç dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Hasan Can, Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Gençlik Kolları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM, “GÜÇLÜ TÜRKİYE HAYALİYLE YOLA ÇIKTIK”

Başkan İsmet Yıldırım; “Usta lideri ve kadrolarıyla geleceğin Türkiyesi'ni inşa etmek için gece gündüz çalışan AK Partimizin Ümraniye İlçe Danışma Meclisi'ne katılım sağladık. Kurulduğu günden beri "Güçlü Türkiye" hayaliyle çıktığımız bu yolda Aziz milletimizin iradesiyle yeni zaferlere imza atacağız. Malum biz bu şehrin bu ülkenin hizmetkârıyız. Hep birlikte el ele verdik şehrimiz ve ülkemizi en önemli yerlere taşıyoruz. Bugünün Türkiye'si dünyaya ses getiren bir ülkeyiz. Gece demeden gündüz demeden şehrimiz için ne gerekirse onu yapmaya yükümlüyüz”dedi.  

AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI OSMAN NURİ KABAKTEPE, TÜM KADEMELERE BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe; “2023 seçimleri öncesinde tüm çalışmalarımızı, hazırlıklarımızı yaptık, yapıyoruz. Hazırız, Allah'ın izniyle tüm kademelerimizle gece gündüz çalışarak çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 2023 yılında liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kez daha Cumhurbaşkanı yapmaya söz veriyoruz" dedi.

ÜMRANİYE AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MAHMUT EMİNMOLLAOĞLU; “2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

İlçe Danışma Meclisinde konuşan İlçe Başkanı Mollaoğlu; “AK Partimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan göstermiş olduğu 2023 hedeflerine doğru büyük bir şevk ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.. Çünkü 2023 yılında Cumhuriyetimiz 100 yılı geride bırakmış olacak böylelikle Türkiye’mizin ayakları daha yere sağlam basan bölgenin ve dünyanın en sağlam ekonomisine sahip inşallah yeni ufuklara doğru yelkenler açacak. Bunun içinde hep beraber gayret etmemiz gerekiyor. AK Parti kurulduğu günden şu ana kadar sürekli milletimize hizmet ederek milletimizle sürekli hem dem olarak sürekli milletimizin beklentilerine uygun olarak politikalar üreterek sandıklardan seçimlerden başarı ile çıkmıştır. Biz AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimiz bize hangi istikameti gösterirse o şekilde çalışmaya o şekilde gayret göstermeye devam ediyoruz ve milletimiz dışında da hiç kimsenin milli irade üzerinde tahakküm kuramayacağına inanıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER