AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Basın İle Buluştu

​​​​​​​Bölge yerel basını ile bir araya gelen AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu kahvaltılı basın toplantısında, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Basın İle Buluştu

AK Parti İlçe Teşkilatında gerçekleşen toplantıda 30 Mart ve 23 Haziran seçimleri konuşulurken, gündemin bir diğer konusu kongre süreci oldu.

Teşkilatlanma Başkanı Salim Çetinkaya, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşcı, Yönetim Kurulu üÜyeleri Süleyman Aydınalp, Zülfikar Anbarkaya ile Ahmet Yüksel ile birlikte yerel basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Mahmut Eminmollaoğlu, “2.5 yıldır sürdürdüğüm ilçe başkanlığı görevim boyunca, her dakika, her gün bu ilçede teşkilatımızla birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük.” dedi.

Geçtiğimiz yerel seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye’nin İstanbul için çok önemli bir ilçe olduğunun altını çizerek; “yerel seçimlerde partimizin 3 dönem kuralı vardı. Bu sebeple aday olmayan Başkan Hasan Can’ın yerine, yeni başkan adayımız Sayın İsmet Yıldırım ile bir süreç başladı. Çok kısa bir süre içerisinde teşkilat mensuplarımızla beraber, kendisiyle bir araya gelerek partimizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın uygun gördüğü adayımızın sonuna kadar yanında destekçisi olacağımızı ifade ettik. 31 Mart sürecinde tüm teşkilat olarak, Sayın İsmet Yıldırım ile birlikte sahada yüksek performans gösterdik. Bu süreçte verimli çalışmalar elde ettik.” Şeklinde konuştu.

“Hizmet İçin Buradayız, Genel Merkez Takdir Ederse Adayım”

Genel merkezin takdir etmesi durumunda önümüzdeki sene yapılacak ilçe kongresinde aday olacağını söyleyen Eminmollaoğlu, “Bize görev düşerse bu davanın bir neferi olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER