banner31

AK Parti Ümraniye’den Yerel Basına Önemli Açıklamalar

Geçtiğimiz aylarda ilçe kongresini yaparak mevcut başkan Mahmut Eminmollaoğlu ile yola devam kararı alan AK Parti Ümraniye yönetimi yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti Ümraniye’den Yerel Basına Önemli Açıklamalar

Medya ve Tanıtımdan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Uçar, Meclis Üyesi ve Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşcı, Gençlik Kolları Başkanı Burak Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gündeme dair açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Av. Mahmut Emin Mollaoğlu, her zaman sahada halkımızla birlikteyiz mesajını verdi.

“2001 Yılından Bugüne Kadar Sürekli Milletimizle Bir Arada Olduk”

Başkan Eminmollaoğlu; “İstanbul’un büyük ilçesi olmamıza rağmen Ümraniye teşkilatımız 128 bin üyesiyle İstanbul’un en çok üyeye sahip birinci ilçesi durumunda. Her gün yönetici arkadaşlarımızın da olduğu ilçe binamıza mutlaka gelen ve vatandaşın derdini dinleyen bir ilçe başkanıyım. Sahada da halkın arasında salgın tedbirlerine uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

“Yeni Partiler Eskileri Gibi Silinip Gidecektir”

Yeni kurulan partilere atıfta bulunan Başkan Eminmollaoğlu; “yeni siyasi partiler bazı akımların etkisinde kalıp kendilerini farklı yerlerde görüyorlar. Hatta şunu söyleyebilirim ki halk tabanında bu siyasi partilerin hiçbir karşılığı yoktur.” Şeklinde konuştu.  

“Ümraniye’miz Hizmet ve Yatırımlar Noktasında Avantajlı Bir İlçe”

Ak Parti İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, yerel basın temsilcilerimizle artık sık sık bir araya geleceklerinin altını çizerek sözlerine şöyle devam etti: “belediye başkan yardımcısı olarak görev tam tamına 13,5 yıl görev yaptığım bu ilçeye çok önemli hizmetler kattığımıza inanıyorum. Göreve gelirken tek bir kültür merkezi ve belediye binası bulunmaya ilçemize bugün 500’e yakın kalıcı eser kazandırdık. Belediye yöneticiliğimiz döneminde tek kuruş borçlanmadık. 2009 Mart’ında borçsuz bir belediye devir ettik. Öte yandan yeni dönemde de tedbir amaçlı borçlanma yetkisi alındı fakat kullanılmadı. Bugünkü borçlar yapılan hizmet ve yatırımların karşılığıdır ve bütçede karşılığı mevcuttur. Ümraniye’miz hizmet ve yatırımlar noktasında birçok açıdan avantajlı bir ilçe. Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü binalarımız çok yakında başlıyor. Tabi birde salgın döneminde küresel ekonomik sorunlarla birlikte zor günlerden geçtiğimizi belirtmek isterim. Milletçe bu sıkıntılı süreci de en haz hasarla atlatacağımıza inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER