AV. NAMIK AYHAN AK PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGEDEN ADAY ADAYI OLDU

En şanslı aday adayları içerisinde yer alan Av. Namık Ayhan AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

AV. NAMIK AYHAN AK PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGEDEN ADAY ADAYI OLDU

En şanslı aday adayları içerisinde yer alan Av. Namık Ayhan AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Anadolu’nun bağrından kopup gelerek İstanbul'a yerleşen hayatının ve zamanının büyük bir kısmını hayır işlerine ve bakım evlerine ayıran İstanbul’un tanınmış hukukçularından Av. Namık Ayhan AK Parti İstanbul 1.Bölgeden 28.dönem milletvekili aday adayı oldu.

 Bölgenin tanınmış simalarından ve bölgede yapmış olduğu sosyal kültürel ve hayır işleriyle adından sıkça söz ettiren başarılı hukukçu Av. Namık Ayhan AK Parti İstanbul 1.bölgeden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Sarıkaya
Yusuf Sarıkaya - 12 ay Önce

Tebrik ederim Namık Bey. Mutlu oldum. Birikiminiz ile Meclisimiz'de de hizmet etmenizi Rabbim nasip eylesin. Milletimiz ve şahsınız için hayırlı olsun. Selam ve dua ile.

Yasin sarikaya
Yasin sarikaya - 12 ay Önce

Tebrik ederim insaAllah bu aziz millete ve vatanimiza hayirli hizmetler yaparsiniz bir köylunuz olarak cok sevindim niyet hayir akibet hayir olur inşaAllah selam ve dualarimla

Ramazan ökten
Ramazan ökten - 12 ay Önce

Hayırlı olsun Rabbim hayırlı hizmetler de daim eylesin inşAllah bu yolda yürürken Allah yar ve yardımcınız olsun inşAllah secilirsiniz dualarımız sizinle beraberdir.

Muzaffer BULUT
Muzaffer BULUT - 12 ay Önce

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Şansınız açık olsun. Allah millî, manevî değerlere, vatana ve millete hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.

SIRADAKİ HABER