banner32

Bakan Bozdağ, Partisinin Bayrampaşa İlçe Yönetimi ve Mahalle Başkanlarıyla Buluştu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de umut, AK Parti'dedir. 20 yıllık iktidar, 21 yıllık kuruluşumuza rağmen Türkiye'de yeni söz söyleyen tek parti, AK Parti'dir." dedi.

Bakan Bozdağ, Partisinin Bayrampaşa İlçe Yönetimi ve Mahalle Başkanlarıyla Buluştu

Bakan Bozdağ, AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca başlatılan "Yüz Yüze 100 Gün" projesi kapsamında, Bayrampaşa'daki Tuna Sosyal Tesisleri'nde partisinin üç kademe ilçe yönetimi ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

Türkiye'de 2002 yılına kadar olan son 10 yıl içinde 9 koalisyon hükümeti kurulduğunu, 5 Nisan 1994 ekonomik krizi, 28 Şubat 1997 muhtırası, Kasım 2020 ve Şubat 2001 ekonomik krizlerinin yaşandığını hatırlatan Bakan Bozdağ, "1 muhtıra, 3 ekonomik kriz oluyor. Böyle bir ülkede huzur, istikrar, güçlü iktidar, kalkınma, refah, bunların adil dağılımı olur mu? Türkiye ne yaptı? Adeta stop etti. Duvara çarptı, arkasından AK Parti geldi." dedi.

Muhalefetin vaat ettiği şeyin, Türkiye'yi krizden krize, kaostan kaosa, muhtıradan darbeye koşturan eski Türkiye'nin fotoğrafını, yeni Türkiye'nin önüne umut olarak koymak olduğunu dile getiren Bakan Bozdağ, şöyle dedi:

"Türkiye'de umut, AK Parti'dedir. 20 yıllık iktidar, 21 yıllık kuruluşumuza rağmen Türkiye'de yeni söz söyleyen tek parti, AK Parti'dir. Geleceğe dair projeler üreten, milletin önüne koyan tek parti yine AK Parti'dir. Milletin hayallerini gerçekleştirmiş ve bundan sonra hayal ettiklerini de gerçekleştirecek olan yegane parti yine AK Parti'dir. Refahı adil dağıtmış, bundan sonra da adil dağıtacak. Yatırımları adil dağıtmış, bundan sonra da adil dağıtacak yegane parti yine AK Parti'dir."

"İlkel hastalıklı bir zihniyeti temsil ediyorlar"

Muhalefetin yeni bir söz söylemediğini, eski siyasetçilerin 1991 seçimleri öncesindeki vaatlerini tekrarladığını ifade eden Bakan Bozdağ, "'Savaşlar çıksa da Türkiye yenilse biz iktidar olsak.' diye iktidar umutlarını bu milletin ve bu devletin felaketine bağlamış, ilkel hastalıklı bir zihniyeti temsil ediyorlar." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER