Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarının Ahde Vefa Programına Katıldı

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarının Ahde Vefa programına katıldı.

Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarının Ahde Vefa Programına Katıldı

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarının Ahde Vefa programına katıldı.

Gerçekleşen programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mert Timuçin Altun, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları İmdat Köseoğlu ve İskender Yoğurtçu, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarının yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Programda AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya selamlama konuşması yaparak, AK Partinin kuruluş sürecini ve gençlik kollarının önemini anlattı. Gençlik kollarının çalışmalarından da bahseden Anbarkaya, Başkan Hasan Can’a ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mert Timuçin Altun programdaki konuşmasında Ümraniye’ye hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye için çalışan herkese teşekkür ederek “Biz sizlerden çok kıymetli bir hazine devraldık. Daha ileri götürmek için daha çok çalışmalıyız” dedi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, programdaki konuşmasında “Allah’a şükürler olsun ben de sizin bir ağabeyiniz olarak 16-17 yıldır bu davaya hizmet eden bir neferim. Bu hareket sadece siyasi hareket değildir, bu bir dava bilincidir. 2004’ten bu yana Ümraniye’ye yaptığı hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek Ümraniye’nin değişen çehresini ve yapılan çalışmaları anlattı. AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatının kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalardan da bahseden Eminmollaoğlu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, programda bir konuşma gerçekleştirerek “Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi hepimizin üzerine olsun. Bu zamana kadar ilçemizde görev yapan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye’de 80 senede yapılan hizmetlerin 4-5 katı son 15 yılda AK Parti hükûmetleri zamanında yapıldı. Türkiye’yi dört kat daha ileri götüren bir iktidarın mensuplarıyız. Yapılan işleri iyi anlatmak güzel anlatmak lazım” dedi.

“Yeryüzündeki Müslüman âleminin geleceği Türkiye’nin başarısına bağlıdır. Değerli gençler sizler bizim geleceğimizsiniz bizi sizler tamamlayacaksınız” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesinin hizmetlerini anlattı ve bu hizmetleri devletin hiçbir kurum ve kuruluşuna borç yapmadan gerçekleştirdiklerini söyledi. Ümraniye Belediyesinin ilçeye kazandırdığı 450’yi aşkın kalıcı eserden de bahseden Başkan Hasan Can,  2019 Yerel Seçimlerinin önemini anlatarak seçimin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner18