BAŞKAN YILDIRIM GENÇLERLE BULUŞTU

Başkan İsmet Yıldırım’ın gençlerle bir araya gelip sohbet ettiği “Motivasyon Buluşmaları” devam ediyor.

BAŞKAN YILDIRIM GENÇLERLE BULUŞTU

Bu kez de Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Başkan Yıldırım’la buluşarak, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediyesi’nin gençlere yönelik çalışmaları devam ediyor. Ümraniyeli gençlerin sosyal, kültürel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için birçok çalışma yapan Ümraniye Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan “Motivasyon Buluşmaları” gençler tarafından büyük ilgi görüyor. Gençler bu programlar aracılığıyla Başkan İsmet Yıldırım’la bir araya gelerek yoğun ders programları arasında nefes alma imkânı buluyor. Her fırsatta gençlerle bir araya gelen Başkan Yıldırım, tecrübelerini paylaşarak, onlarla fikir alış verişinde bulunuyor.

“Motivasyon Buluşmaları” programında bu kez de Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Başkan Yıldırım’la bir araya geldi. Meydan AVM’de yer alan sinema salonunda yapılan programda Yıldırım gençlerle yakından ilgilendi. Gençler programda Yıldırım’a büyük ilgi gösterdi. “Motivasyon Buluşmaları” önümüzdeki günlerde de devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER