Binali Yıldırım Sert Konuştu

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine katılan Ak Parti Genel Başkan Vekili ve Türkiye Cumhriyetinin son Başbakanı Binali Yıldırım önemli bir konuşma yaptı.

Binali Yıldırım Sert Konuştu

Konuşmasında 6’lı masayı hedefine alan Binali Yıldırım muhalefete yönelik sert bir konuşma gerçekleştirdi.

Binali Yıldırım konuşmasında; “AK Parti olarak 15 ayrı seçim kazandık, inşallah 14 Mayıs da bir kez daha yüzümüzün akıyla yüzyılın seçimlerini biz kazanacağız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kez daha  Cumhurbaşkanı yapacağız, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.”

“iktidara geldiğimizden beri Türkiye Cumhuriyetinde yaptığımız devasa hizmetlerle Birçok alanda ülkemizin  çehresini değiştirdik”

Yıldırım; ”Dünyanın sayılı kalkınmış ülkeleriyle yarışır hale geldik. Hedefimiz büyük, ufkumuz büyük. Ana muhalefet partisi ve 6’lı masa diye hitab edilen, Türkiye'de dikili ağacı olmayan sözde Millet ittifakı ise utanmadan sıkılmadan terör örgütlerinden medet umar hale gelmiştir. Bunlardan ne köy ne de kasaba olur. Bunlar Türkiye’nin değil terör örgütlerinin umudu olmuştur” dedi. 

İftar yemeğinde Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya ve Belediye Başkanı İsmet Yıldırım konuşma yaparken, teşkilat iftarına partililer yoğun ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2023, 07:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER