ÇEKMEKÖY’DE İYİ PARTİ 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TANITILDI

İYİ Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili aday adayları Çekmeköy Hamidiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törenle bir tanıtım toplantısı düzenledi.

ÇEKMEKÖY’DE İYİ PARTİ 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TANITILDI

Vekil aday adayı tanıtım toplantısında ilk olarak bir konuşma yapan Çekmeköy İyi Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç, “Bizler Ankara’ya Türkiye Büyük Millet Meclisine liyakatli ve donanımlı milletvekilleri göndermek ve görmek istiyoruz bundan dolayı hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Başkan Koç katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

“Korkusuzlar hareketinin bir neferi olarak kutlu davamıza hep birlikte sahip çıkacağız”

İYİ Partili vekil aday adayları Av. Abdulvahap Deveci, Eğitimci Bayram Sevgen ve Doç. Dr. Bayram Erzurumluoğlu, İYİ Parti İstanbul 1. Bölgeden aday adayı olduklarını belirterek kısa birer tanıtım konuşması yaptılar. Adaylar yaptıkları konuşmada, “Değerli kardeşlerim bizler çocuklarımızın geleceği için, artık kaynamayan tencerelerimiz için, vatanını terk eden evlatlarımız için, işsizlik ve parasızlıktan intihar eden, ailesine bir lokma ekmek götürmek için, çalışan işçilerimiz, memurlarımız, esnafımız, emeklilerimiz ve çiftçilerimiz için ve ayrıca yıllarca göz ardı edilen, yok sayılan, hiçbir sorunu çözülmemiş memleketimiz için, yatırım yapılmayan, hatta yolları, kaldırımları dahi yapılmayan. Köylerimiz, şehirlerimiz için bu yolda sizlerle birlikte mücadele etmek, sizleri yüce ulusun, çatısı altında. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmek, koltuk sevdalısı değil, millet, memleket ve davamızın, sevdasıyla yola çıktık. Memleketimize hizmet etmek, sizlerin de desteğiyle bu hizmeti sonuna kadar, korkusuzlar hareketinin bir neferi olarak kutlu davamıza hep birlikte sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Milletvekili Aday tanıtımı sonrası çekilen aile fotoğrafı ile program son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER