Gazeteci Can Ataklıya Tepkiler Sürüyor

Rize Dernekler ve Vakıflar Birliğinden sonra Üsküdar Rizeliler Derneği Başkanı ve iş insanı Hasan Tek'de Can Ataklıya büyük tepki gösterdi.  

Gazeteci Can Ataklıya Tepkiler Sürüyor

Bir haber kanalında Rize’de yaşanan olayları çarpıtarak, provokatörlük yaptığını dile getiren Üsküdar Rizeliler Dernek Başkanı Hasan Tek, Can Ataklı’nın açıklamalarına büyük tepki gösterdi.

Rize Üzerinden Gündem Yapmaya Müsaade Etmeyiz

Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı ve iş insanı Hasan Tek; "Rize’nin talihsiz olaylarla anılmasına müsade etmeyiz. Halk tarafından kabul görmeyen meslek ilkelerini unutmuş, sözde bir gazeteci tarafından gerçekleri yansıtmayan, yalan yanlış haberler yaparak yeniden gündem oluşturmak isteyen Can Ataklı, meslek ahlakını ve ciddiyetini kaybetmiştir. Toplumdan tamamen dışlanmış Can Ataklı'nın ilimiz Rize'de bir siyasi partinin lideri ziyaretinde meydana gelen gelişmeleri bahane ederek, sırf kendini ön plana çıkarmak uğruna yapmış olduğu taraflı, talihsiz ve mesnetsiz açıklamaları karşısında kayıtsız kalamayız. Sözde Gazeteci Can Ataklı’yı şahsım ve derneğimiz adına şiddetle kınıyorum. Toplumda kabul görmeyen inandırıcılığını yitirmiş, her fırsatta provokatörlük yaparak gündem oluşturmak isteyen Can Ataklı'nın talihsiz açıklamalarının hesabı sorulmalı” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER