banner32

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı Basın Mensuplarıyla Buluştu

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı Basın Mensuplarıyla Buluştu

 10 Ocak ÇalışanGazeteciler günü münasebetiyle İlçe binasında gazetecilerle bir araya gelen İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroglu açıklamalarda bulundu. 

Başkan Çakıroğlu, geçmişten geleceğe yönelik önemli  önemli açıklamalarda bulundu. Çakıroğlu; “Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı olarak siyaset ikliminin zor olduğu bir dönemde ve pandemi gibi yıpratıcı bir sürecin içerisinde kurulan bir teşkilatız. Bütün bu zorluklara rağmen ve yine bütün bu olumsuzluklara rağmen İstanbul’da hızlı bir şekilde teşkilatlanmaya gittik. Bir taraftan kadın kolları ile gençlik kolları teşkilatlanmalarını tamamladık."

Gelecek Partisi olarak genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğinde korku duvarlarını yıktık açıklamalarında bulunan Çakıroğlu; "Ülkemizde kurumsallaşmış bir aklın yönetimine ihtiyaç var.  Bugün muhalefetin dillendirdiği bir çok konu bizim söylemlerimiz. Türkiye, gelmiş geçmiş en büyük ve en zor sorunların altında kalmış vaziyette ve buradan tek bir çıkış yolu var o da güç birliği oluşması. Sağcı, solcu, ocu, bucu demeden birlik olmalı” şeklinde konuştu.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER