Gelecek Partisi Ümraniye Teşkilatı İlk Kongresini Gerçekleştirdi

Ümraniye’de Kurucu İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu ile teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan eski başbakan Ahmet Davutoğlu genel başkanlığındaki Türk siyasetinin yeni partisi Gelecek Partisi, bu hafta sonu ilk kongresini gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Ümraniye Teşkilatı İlk Kongresini Gerçekleştirdi

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu genel başkanlığındaki Gelecek Partisi’nin Ümraniye İlçe Teşkilatı, 1. olağan kongresini bu hafta sonu gerçekleştirildi. 

Gelecek Partisi Ümraniye’de kongre heyecanı yaşandı. Kurucu ilçe başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, delegelerin oyunun tamamını alarak güven tazeled Kurucu İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu ile genel kurula gidecek olan Gelecek Partisi’nin tüzük gereği yapacağı kongre salgın nedeniyle yapılamamıştı. Pandemiye ilişkin tüm tedbirlerin alındığı duyurulan kongreye partinin üst düzey yöneticileride katıldı. 

Gelecek Partisi’nde ilçe kongreleri yapılmaya başlandı. Kongre heyecanı yaşanan bir ilçede Ümraniye oldu. Yoğun katılımla gerçekleşen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci ve il başkanı İsa Mesih Şahin de gelerek partililerin coşkusuna ortak oldu. Ümraniye’de de mevcut başkan Enver Sedat Çakıroğlu, delegelerin oyunun tamamını alarak güven tazeledi.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından protokol konuşmalarına geçildi. Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci ve il başkanı İsa Mesih Şahin birer selamlama konuşması yaparak partilere seslendi. Yeniden seçilerek güven tazeleyen ilçe başkanı Enver Sedat Çakıroğlu yaptığı teşekkür konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2020, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER