banner32

Gelecek Partisi Ümraniye’de İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi 

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Teşkilatı İftar yemeğinde buluşmasında davetliler yoğun ilgi gösterdi.

Gelecek Partisi Ümraniye’de İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi 

Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu İftar yemeğinde yaptığı konuşmada gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Çakıroğlu; “Pandemi nedeniyle uzun süredir geniş çaplı toplantılardan uzak kalmak zorunda kaldık. Pandeminin azalması ile birlikte partinizin tabanına hitap etmek, daha geniş  kitlelerle bir araya gelmenin mutluluğu yaşıyoruz. Bugün sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoglu ve  siz değerli davetlilerimizle bir araya gelmenin, Ramazan ayının mutluluğunu yaşamanın sevinci içerisindeyiz. Bu anlamlı günde davetimize icabet eden İftar yemeğimize katılan oda başkanlarımıza, mahalle muhtarlarımıza sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize ve tüm davetlilere partimiz ve şahsım adına teşekkür ederim. Gelece Partisi Ümraniye İlçe Teşkilatı olarak Toplumsal Dayanışma ve yardımlaşmaya katkı sunan çalışmalar içerisindeyiz. Gelecek Partisi olarak azimle cesaretle Ülkemizin geleceğini teminat altına almak ve içerisinde bulunduğumuz kaostan en kısa sürede kurtarmak için çalışmalarımız sürüyor dedi.”

İl Başkanı İsa Mesih Şahin; “Enver Sedat Çakıroglu ile Aynı Kaderi Paylaşıyoruz” dedi

​​​Ümraniye ilçesinin düzenlediği iftar yemeğinde bir konuşma yapan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin; “bugün bize ev sahipliği yapan Ümraniye İlçe Başkanımız Enver Sedat Çakıroglu ile aynı kaderi paylaşıyoruz. Aynı partide görev yaptık. Eski partimizde telafisi olmayan yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Türkiye’nin geleceğine güven veren Gelecek Partisinde yollarımız yeniden  kesişti  aynı yolda yürüyoruz. Ufkumuz ve hedefimiz büyük” dedi.

Ahmet Davutoglu Sert Konuştu

Ümraniye ilçesinin düzenlediği iftar yemeğinde partililerle bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof Dr. Ahmet Davutoglu önemli konulara değindi.   

Davutoğlu; “Konuşmasında yurdumuzun her köşesinde parti tabanımızla vatandaşlarımızla iç içeyiz. Gelecek Partisi olarak ülke genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Maalesef çok büyük acı gerçeklerle karşılaşıyoruz. Ülkemiz çok büyük bir kaosa sürüklenmiş durumda. Hayat pahalılığı almış başını gidiyor. Gıda terörünün önüne geçilemiyor. Ülkede sanayileşme ve tarım üretimi durma noktasına gelmiş durumda. Ülkemizde yaşanan olumsuzlukların önüne geçilmiyor. Yaşanan bu olumsuzluklara çözüm üretmek için iktidar yolunda çalışmalarımız devam ediyor” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2022, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER