Kabaktepe, Ümraniye de çiçeklerle karşılandı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ekibiyle birlikte AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu ve yöneticiler tarafından karşılanan Kabaktepe önemli açıklamalarda bulundu.

Kabaktepe, Ümraniye de çiçeklerle karşılandı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin ziyaretine, İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Doktor Rabia İlhan, İl Gençlik Kolları Başkanları Osman Tomakin, İl Başkan Yardımcıları İsmet Öztürk, Maliki Ejder Batur, Mehmet Emin Özkaya eşlik etti.

İstanbul genelinde ilçe ziyaretlerini sürdüren Kabaktepe’nin son durağı Ümraniye oldu. İlk önce belediyeye ziyaret eden Kabaktepe daha sonra ilçe teşkilatına geçti. Çiçeklerle karşılanan Kabaktepe yaptığı açıklamada; “Hedeflerimizi konuşup, yaptığımız işleri eleştirmek muhalefetin işi. Hedef koymak, üretmek ve çalışmak bizim işimiz. Ümraniye Teşkilatımız ve Belediye Başkanımızla sesleniyoruz; size dert olacak çok hedefimiz, yapılacak çok işimiz var” dedi.

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin ardından söz alan, İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu da; “İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe ve parti yöneticilerimizi Ümraniye’mizde ağırlamaktan onur dulduk. Hedeflerimize durmadan, yorulmadan koşmak için bir kez daha söz veriyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER