Mehmet Genç Sancaktepe’den Aday Adaylığını Açıkladı

Bölgemizde geniş bir kesim tarafından tanınan başarılı siyasetçi Mehmet Genç , Sancaktepe’den aday adaylığını açıkladı.

Mehmet Genç Sancaktepe’den Aday Adaylığını Açıkladı

Daha önce Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığı yapan tecrübeli siyasetçi Mehmet Genç, 31 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimlerinde Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu.

Sancaktepe Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulunan Genç yaptığı açıklamasında; “Saygıdeğer Hemşehrilerim, Kıymetli Komşularım;

Sancaktepe için çalışmaya hazırız

İstanbul’un Sancaktarı, Sancaktepe’de Anadolu irfanı ile bezenmiş siz değerli hemşehrilerimize hizmet etme ideal ve düşüncesiyle kutlu bir yolculuğa çıktık.

Her bir sokağını ve caddesini yakinen bildiğimiz ilçemizde, siz değerli hemşehrilerimizin ve komşularımızın duaları ve destekleri ile Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştirerek, bu kutlu yolculukta ilk adımımızı atmış bulunmaktayız.

2009’dan bu yana mülkiyet problemlerinden tapu devirlerine, eğitimden kültüre, spordan sanata, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinin sergilendiği bir dönemde, AK Partimizin eser ve hizmet siyaseti anlayışı ile hizmetleri gerçekleştiren ekibin bir parçası olarak daha bir azimle, gayretle ve sürdürülebilir projelerle tecrübemizi yarınlara taşıyacağımıza olan inancımız tamdır.

Türkiye yüzyılı şehirleri için hazırız, kararlıyız.

Bu vesileyle en kalbi şükranlarımı sunar, dua ve desteklerinizi temenni ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER