Önceki dönem Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti’den aday adayı oldu!

Önceki dönem Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti’den aday adayı oldu!

Önceki dönem Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti’den aday adayı oldu!

3 dönem boyunca Ümraniye Belediye Başkanlığı görevini başarıyla ifa eden Hasan Can, birçok kalıcı eserin altına imzasını attı. Ümraniye’ye sayısız hizmette bulunan Hasan Can, 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi için aday adaylığı açıklamasında şunları söyledi:


“Muhterem dava kardeşim;
Üniversite yıllarımdan bu yana davamızın bir neferi olmaya gayret ettim. 1988-1991 yılları arasında RP Ümraniye İlçe Başkanlığı, 1989 RP Ümraniye Belediye Başkan Adaylığı ve 1992 yılından itibaren Sayın Cumhurbaşkanımızın İl Başkanlığında RP İl SKM Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. 2001 yılında ise AK Parti Kurucu İl Başkan Yardımcısı görevinde bulundum.

2004-2009, 2009-2014 ve 2014-2019 seçimlerinde sizlerin de teveccühü ve gayretleriyle yüzde 50’nin üzerinde bir oyla 3 dönem Ümraniye Belediye Başkanı oldum.
14 Mayıs 2023 seçimlerinde bölgemizden milletvekili adayı olmak için müracaat ettiğimin bilgisini ilk olarak hep birlikte yol yürümekten onur duyduğum siz değerli dava kardeşlerimle paylaşmak istedim. Allah, memleketimizi kötü emellilerden korusun. Bu önemli seçimi kazanmak için çok çalışmamız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın hizmete devamını temin etmemiz gerektiğine inanıyorum. Durmak yok, yola devam.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER