banner22

Türkiye Değişim Partisi Değişime Hızlı Başladı

Liderliğini Mustafa Sarıgül'ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi (TDP) Ümraniye İlçe Yönetim kurulu haftalık olağan toplantısını, İlçe Başkanı Ömer Urgun başkanlığında gerçekleştirdi.

Türkiye Değişim Partisi Değişime Hızlı Başladı

Yoğun bir gündemle başlayan toplantıya Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin  Akgün'de katılarak İlçe Başkanı Ömer Urgun ve yönetimine destek verdi. Geleceğe yönelik önemli konuların ele alındığı toplantıya  İlçe yöneticileri eksiksiz olarak katıldı

İKTİDAR OLMA KARARLILIĞIYLA YOLA ÇIKTIK

Türkiye Değişim Partisi’nin Atatürk ilkelerini savunan ve Cumhuriyet değerlerini geliştirerek koruyan evrensel hukuk değerlerine uyumlu, inançlara saygılı, üretimi destekleyen, alın teri ve emeği koruyan demokratik kitle hareketi olduğunu belirten Urgun, TDP’nin iktidar olma kararlılığıyla yola çıktığını ifade etti.

İlçe Başkanı Urgun; “Alışıla gelmiş bir düzende değil, halkın benimsediği özlediği bir yaklaşımla siyaset yapıyoruz. Kadın Kolları, Gençlik kolları ve diğer birimlerimizle sokak sokak esnaf ve ev ziyaretlerimizde TDP’nin tanıtımını yapıp üye kayıtlarımıza devam ediyor ve iktidar yürüyüş yolumuzu hızlandırıyoruz. Teşkilat birimlerimizde görev alan arkadaşlarımızla, Ümraniye’de yaşayan değerli seçmenlerimize TDP'nin amaç ve ilkelerini, çalışma programlarımızı milletimizin ve ülkemizin faydasına olacak yeni projelerimizi anlatıp, önümüzdeki seçimlerde daha refah ve müreffeh bir Türkiye için bizlerle birlikte yola devam etmeleri yönünde ikna ederek gerek, fiziki gerekse ruhsal açıdan kalıcı bir iz bırakmaya çalışıyoruz. Bütün çabamız ‘’özgürlük, barış, huzur, ve refaha’’ ulaşmak için her türlü ayrımcılığı reddererek tüm milletimizle el ele, fikir ve gönül birliğiyle çalışmaktır.” Dedi.

HER KESİMDEN VATANDAŞIMIZA PARTİMİZİN KAPILARI AÇIKTIR   

Oldukça geniş kapsamlı gerçekleşen toplantıda İlçe Başkanı Ömer Urgun; “partimiz her ne kadar yeni kurulmuş olsada güçlü bir alt yapıya sahip. Partimize her kesimden yoğun bir ilgi var. İnanıyorumki genel başkanımızın önderliğinde partimiz tez zamanda önemli bir yol alacaktır. İlçe Başkanı olarak bizlerede büyük sorumluluklar ve görevler düşmektedir. Halkımız için sahada canla başla çalışarak bu kutlu hizmet yolunda ben ve ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte büyük başarılar elde edeceğimize canı gönülden inanıyorum. Öte yandan Türkiye Değişim Partisi olarak farklı inançların ve düşüncelerin ayrışma sebebi değil, kültürel zenginlik olduğuna inanır. Din ve ırk farklılıklarını yine kültürel zenginlik bilerek, milletin gönül huzuru ve güven içinde yaşamasını sağlamayı görev bilir. Genel merkezimizin çalışma programlarına bağlı kalarak bizlere yön verecek bilgileri genel merkezimiz ve il başkanlığımızdan alacağımız destekle çok daha ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 23:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzeyir ahmetoglu
Üzeyir ahmetoglu - 8 ay Önce

Başarılı işyapmanızı tebrik ediyorum

Halit Baş
Halit Baş - 8 ay Önce

Tdp Ümraniye ilçe başkanımız sayın Ömer Urgun beyin Ümraniye için çok güzel projeler ile yola çıkıp gerçekleştirilecek olan mücadelede hep yanındayız.

Mustafa çam
Mustafa çam - 8 ay Önce

Yeni bir Türkiye için ümraniye değişime hazır

Melike Uysal
Melike Uysal - 8 ay Önce

Değerli başkanımız Ömer Urgun'un Ümraniyemizi değişime hazırlamak ve yaşatmak için çıktığı bu yolda bulunduğu mücadelesinde herzaman yanındayız.
Değişimin destekçisiyiz.

Melike Uysal
Melike Uysal - 8 ay Önce

Değerli başkanımız Ömer Urgun'un Ümraniyemizi değişime hazırlamak için çıktığı bu yolda verdiği mücadelesinde herzaman yanındayız. Değişimin destekçisiyiz.

Hatice urgun
Hatice urgun - 8 ay Önce

Istanbul da değişim meşalesi ni ümraniye iktidara hazırlık merkezi tutuşturdu başarıların daim olsun ümraniye güzel başlangıçlara güzel sonuçlara hep beraber elele

SIRADAKİ HABER