banner22

Türkiye Değişim Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Ömer Urgun’a Tam Destek

Türkiye Değişim Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Ömer Urgun ve yönetimi genel kurula tek liste halinde girerek tam destek aldı.

Türkiye Değişim Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Ömer Urgun’a Tam Destek

Türkiye Değişim Partisi’nin ilçe kongreleri hız kesmeden devam ediyor. Ümraniye İlçe teşkilatının gerçekelştirdiği genel Genel kurula Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcıları Şefika Keskin, Hüseyin Akgün ile İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve çok sayıda partili katıldı.

BAŞKAN ÖMER URGUN; “ÜMRANİYE İÇİN BİZ HAZIRIZ”  

Delegelerin, tamamın oyunu alarak yeniden güven tazeleyen kurucu İlçe Başkanı Ömer Urgun, yaptığı açıklamada;Karşınıza partisini çok severek, gerçekten yorulup ama bir o kadar da keyif duyarak şerefle, şevkle, arzuyla, istekle üstlendiği TDP Ümraniye İlçe Başkanı olarak çıktım.Şimdi daha çok çalışma ve daha büyük işleri hep birlikte başarma zamanıdır. Türkiye Değişim Partisiyle mutlu, huzurlu ve güveli bir Türkiye için yola çıkmış bir partidir. Türkiye Değişim Partisi İktidarın da başımız dik, inançlarımıza saygılı, din farkı dil farkı ırk farkı kültür farkı gözetmeyen bir partidir. En büyük kazancımız olan insanlarımızın takdir ve desteğini her zaman hissettik. Bundan sonra ise Türkiye Değişim Partisi Ümraniye İlçe Teşkilatı olarak değişimin başladığı nokta olacağız. 

SİYASETİN DİLİNİ SEVGİYLE SÜRDÜRECEĞİZ  

Urgun devam eden konuşmasında; “Siyasetin dili değişecek, gençlerin geleceği değişecek, kadınların geleceği değişecek. Hep birlikte, gönül gönüle daha çok çalışarak iktidara giden yolun taşlarını döşeyeceğiz. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 22:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER