Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Abdullah Civelek Önemli Açıklamalar da Bulundu

Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Abdullah Civelek yerel gazetecilerle bir araya geldi.

Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Abdullah Civelek Önemli Açıklamalar da Bulundu

Sezon öncesi gazetecilere durum değerlendirmesi yapan Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Abdullah Civelek, önemli açıklamalarda bulundu. 

Alemdağ Spor Kulübü basından sorumlu Başkan Yardımcısı Bülent Kanıyılmaz, yönetim kurulu üyeleri Sabahattin Çınar, Kayhan Çetin, Mustafa Aktürk toplantıda hazır bulunurken, Civelek basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BAŞKAN ABDULLAH CİVELEK: "HEDEFİMİZ BAL LİGİNE ÇIKMAK" 

1xbet

Civelek: "Sezon hedefimiz, BAL LİGİNE yükselmektir. Ben ve yönetici arkadaşlarım, BAL Ligini hedefleyen bir takım oluşturmak ve şeffaf yönetim ilkesini uygulamak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi. 

"ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞI İÇERİSİNDEYİZ"

Civelek yeni dönemde şeffaf bir yönetim politikası izlediklerini ifade ederek; “kulağımıza gelen bazı söylentilere itimat etmiyoruz.Özellikle Çekmeköy Belediyesi sponsorluğu üzerinden har vurup harman savruluyor tarzında söylemler ısıtılıp ısıtılıp ifade ediliyor. Bu söylemleri ben yardımcısı olduğum dönemde dahi çıkmıştı. Aslı olmayan durumlar bizleri üzüyor."

"ÇEKMEKOY SPOR RANT MERKEZİ DEĞİLDİR"

Kulübün bir rant merkezi olmadığını dile getiren Başkan Civelek; "Emin olun her kuruşun hesabını kamuoyuna açıklayacağız ve şeffaf bir süreci hep birlikte paylaşacağız. Dört dönem muhtarlık yapmış biri olarak her yönüyle kamuoyuna açık ve her kuruşun hesabını verebilecek şeffaf bir kişiliğe sahibim. Bu kulübün geliri ve gideri noktasında, kulüp kasasına giren tüm para akışını, her bir kuruşuna varana kadar sizler aracılığıyla hesabını kamuoyuna duyuracağız. Çekmeköyspor rantın merkezi değildir bunu bir kez dah ifade etmeliyim ve hiçbir zaman da olmamıştır. Siz yerel basın mensuplarımızdan ricamız var. Çekmeköyspor’u halkımıza daha fazla anlatmanızı ve bu noktada halkımızdan tribün desteği için spor bilincini yaygınlaştırmamıza yardımcı olmanız” dedi.

HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA TRANSFERLERİMİZ BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLADIK

Kulübü devraldığımız bu süreçte yeni sezona hazırlanırken hocamızın isteği doğrultusunda transferlerimizin büyük bir kısmını tamamlamış bulunmaktayız. Maddi sıkıntılar elbette oluyor. Yönetim kadrosu olarak her sıkıntının üstesinden gelmeye kararlıyız. Öte yandan Çekmeköy’de spor yapan gençlerimiz elbette önceliğimiz ama bulunduğumuz lige ayak uydurmak için gerekli transferler de yapmak zorundayız. Bir ayı aşkın süredir de sahadayız. Elimizdeki imkanlarda yeterli olmadığı için istediğimiz transferleri yapmakta zorlanıyoruz. Tabi bir diğer eksiğimizde futbol sahası ve spor tesisinin olmaması. Bizde yetişen futbolcularda bu sebeplerden  başka kulüplere gidiyor” dedi

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER