Dudullu Spor Kulübü 2021-2022 Sezonuna Hazır

Dudullu Spor Kulübü 2021-2022 sezon açılışını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Dudullu Spor Kulübü 2021-2022 Sezonuna Hazır

Dudullu Spor Tesisleri’nde gerçekleşen açılışa Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya, CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Sacit Eyüpoğlu Dudullu Spor Kulübü Başkanı Ali Yazlı, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katılım gösterdi.

Dudullu Spor Kulübü'nün 2021-2022 sezonu açılış programında konuşan Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yeni sezonda başarılar diledi. Programda Kaymakamımız Cengiz Ünsal ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım birer konuşma gerçekleştirdi.


Kaymakamımız Cengiz Ünsal yapmış olduğu konuşmasında; "Spor; evrensel  kültürün bir parçasıdır. Aynı zamanda spor sevginin, kardeşliğin ve barışın sembolüdür. Gençlerimizin akademik anlamda başarılı olmalarının yanında fiziksel ve ruhsal anlamda da başarılı olmaları çok önemlidir. Bunların en güzel yollarından biri de spordur. Sağlıklı, disiplinli ve başarılı nesiller yetiştirerek geleceğe umutla bakabilmemiz için de önemli bir araç olan spor, aynı zamanda gençlerimizi gereksiz uğraşlardan ve zararlı alışkanlıklardan da korumaktadır. Bu bakımdan, sporun yaygınlaştırılması ve her yaştan vatandaşımızın kendi semtlerinde bulunan tesislerden ve spor kulüplerinden faydalanarak, sportif faaliyetlerle ile meşgul olmalarını büyük bir memnuniyetle karşılıyorum" şeklinde konuştu. 

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yeni sezonda tüm sporculara başarılar diledi. Sporun önemine vurgu yapan Başkan Yıldırım, Ümraniye’yi spor köyü haline getireceklerini söyleyerek spor alanında yapılacak diğer çalışmalardan da bahsetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER