İnkılapspor Kulüp Tesislerinde İki Büyük Değeri Ağarladı

Ümraniye futboluna 40 yılllık hizmet veren Nizamettin Arslan (Nizam Hoca) ve Fuat Korkmaz'ı kulüp başkanı Fatih Aysel ve yönetimi futbol tesislerinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadılar.

İnkılapspor Kulüp Tesislerinde İki Büyük Değeri Ağarladı

Fuat Korkmaz ziyarette yaptığı konuşmada İnkılapspor kulübü ile ilgili övgüyle söz ederek şöyle konuştu;

"Bugün bizi kabul eden, kulüp başkanı Fatih Aysel kardeşime Ümraniye'mize sağladığı, kurucusu olduğu futbol takımı İnkılapspor için her daim yanında olduğumuzu bildiriyoruz."

Ziyarette bir değerlendirme yapan Korkmaz, "İnkılapspor mahallemizin sosyal yaşamında ve aynı zamanda tanıtımında, mahallede yaşayanların birlik beraberlik içerisinde kenetlenmesinde çok önemli bir role sahiptir. Kulübü bünyesindeki arkadaşlarımız çocukluklarında bizlerden eğitim almış ve bu güzide Kulübü mahalleye kazandırarak vefalarını göstermişlerdir. Biz yöneticiler kendisini kulübün bireyi gibi  hissedenler, hepimiz İnkılapspor’u çok seviyoruz. Mutlaka İnkılapspor’a emek harcayanlara destek olmalıyız" şeklinde konuştu.
 
Ziyaretin ardından tesislerdeki futbol okulu öğrecileri selamlaşıp kulüp yetkileri tarafından çiçek ve hediye takdimi edildi.

Bedava Bonus

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER