Ümraniye Spor Birlik ve Beraberlik Gecesinde Buluştu

TFF 1'Liğ'de liderliğini sürdüren Ümraniye Spor'un en büyük hedefi Süper Lig'e çıkmak.

Ümraniye Spor Birlik ve Beraberlik Gecesinde Buluştu

Ümraniye Spor Kulübü düzenlediği gecede dostlukları pekiştirdi. Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayında düzenlenen dostluk ve dayanışma gecesine; Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Taşdelen Eski Belediye Başkanı ve iş insanı Hüseyin Avni Sipahi, Ümraniye Spor Kulübü Başkanı Tarık Aksar, Ümraniye Spor eski Başkanı Kadir Gurbetçi,Ümraniye SGK Müdürü Olkan Uzman,  Ak parti Şile İlçe yönetim kurulu üyesi Sami  Özdil, Ümraniye Spor Taraftarlar Derneği Yöneticileri, Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcıları, Ümraniye Spor kulübüne ekonomik yardımda bulunan iş insanları, futbolcular, takım yöneticileri olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış davetli katıldı.

Gündeme dair hoş sohbetlerin yapıldığı gecede, Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz günün önem ve anlamını içeren birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Başkan Aksar; “Amacımız sezon sonunda süper lig mutluluğunu Ümraniye’mize yaşatmak”

Süper lig konuda son derece iddialı konuşan kulüp başkanı Tarık Aksar; “bilindiği üzere Ümraniye Sporumuz başarıdan başarıya koşmaktadır. 1. Lig'de liderliğini sürdüren Ümraniye Sporumuz bu yıl başarısına bir yeni başarı daha katacak ve bu sezon sonunda süper lige çıkacağına inanıyorum. Amacımız Ümraniye Spor'u süper lig de kalıcı hale getirmektedir. Alt yapımızı süper lige uygun bir kulüp haline getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Zaman zaman karşılaşmış olduğumuz zorluklara rağmen, gerek yönetimimiz gerek futbolcularımız ve teknik kadromuz her zorluğa göğüs gererek samimi ve inançlı bir şekilde çalışarak emin adımlarla süper lig yolunda ilerliyoruz. Bu çerçevede 2021 yılında birçok başarıya imza atan kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonundan lisansı alan ilk kulüplerden biridir. T.F.F uyumlu çalışmalarımızdan ötürü teşekkür yazısı alarak, nadir kulüplerden biri olma özelliğine sahiptir.”

Aksar; “Ben buradan Ümraniye Spor Kulübü Başkanı olarak hiçbir konuda emeğini esirgemeyen, kulübümüzün yanında olan Onursal Başkanımız Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve ekibine Ümraniye sporumuz adına öncelikle teşekkür ediyorum. Ayrıca her fırsatta kulübümüze destek veren Ümraniye Spor'u bu günlere gelmesinde katkı sağlayan, birbirinden değerli iş İnsanlarımıza şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu.  

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Her maça final havasıyla çıkıyoruz”

Başkan Yıldırım; "Göreve geldiğimiz günden bu yana spor kulüplerimize önmli desteklerde bulunduk. Hem tesislere hem de altyapılara yatırımlar yaptık."

Başkan İsmet Yıldırım; Göreve geldiğimiz ilk günden beri Ümraniye Spor'un Süper Lig’de olması gerektiğini sürekli ifade ettik. Sezon boyunca bir üst lige çıkma hedefimize inanarak her şeyimizi ortaya koyduk. Hayal denilen şeyi inanç, kararlılık, azim ve cesaretle elde ettik. Fair-Play ilkesiyle Ümraniye Spor'un centilmenlik ruhunu oynadığı tüm maçlarda gösteren Ümraniyemizin fedakâr sporcuları bu zaferin mimarlarıdır. Şampiyonluk bu şehrin ruhunda var. Süper Lig hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. İnşallah süper ligde güzel başarılar elde edeceğiz” dedi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibi geceye katılarak destek mesajı verdi. Başkan Poyraz; “Ümraniye bizim yurdumuzdur. Ayrıca Çekmeköy'le etten tırnak gibidir. Ümraniye Sporu süper ligde görmek gerçekten bizim için onur vericidir. Bölgemizin en güçlü ve başarılı spor kulübü olan Ümraniye Sporumuz inşallah süper lige çıkacaktır. Ben şahsım ve Çekmeköy Belediyesi adına Ümraniye Spor yönetimine ve futbolcularını gayretlerinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal; “Bugün burada birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşen çok samimi bir topluluk içindeyiz. Ümraniye Spor kulübü yönetimini ve birbirinden değerli azimli futbolcu kardeşlerimizin başarılarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ümraniye’nin mülki amiri olarak Ümraniye Sporumuzu süper lig de görmek bizleri çok mutlu edecektir. Buradaki coşku ve samimiyeti gördükçe Ümraniye Spor’un bu süreçte süper lige çıkacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuşarak emeği geçen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER